Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen képzőművészek,szobrás...

Az ilyen képzőművészek,szobrászok,festők milyen emberek?

Figyelt kérdés
Igaz hogy elvontak?Családhoz,gyerekekhez hogy állnak?Külsőre szerintem a többség félelmetes(ismerek párat,ha nem ismerném őket megijednék)na e milyenek belülről?

2021. máj. 9. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
A többségük mélyebb érzelmi síkon működik, mint a nem-művészek. Nagyobb mélységeket és magasságokat élnek meg hangulatilag és érzelmileg, a társuknak hatalmas türelemre és megértésre van szüksége emiatt. Meg eleve az életformájukkal nehéz együttélni, ha épp alkotói fázisban vannak, szinte lehetetlen közel férkőzni hozzájuk, ha pedig válságban vannak (akár hónapokig évekig) akkor is. Nekem soha többet művész pasit! :D
2021. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem akarom befeketíteni a művészeket, - én is kedvelem a művészetet - de van egy borzasztó negatív tapasztalatom: egyesek minden hibájukat a művészi identitásukra fogják. Azért csal meg, azért agresszív, azért piál, azért bunkó és mindent azért csinál, mert ő különleges egyéniség és ez a művészi önkifejezésének a része. De ezek csak az ő privilégiumai, ha más csinálja, az már elítélendő. Az ilyet nem lehet meggyőzni!
2021. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 Lehet hogy az illető egy művész, de ettől még nem kell phaszfejnek lennie. Szóval az ilyen olcsó kifogás. Én is ismerek ilyet, szóba sem állnék vele. De vannak nagyon normálisak is. Hiszen ők is emberek. A művészség egy különleges látásmód.
2021. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Természetesen, nem is akartam általánosítani. A családban is van több művész és egyikük sem érzi emiatt felmentve magát minden alól.
2021. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eh, nekem sem feltétlen pozitív a tapasztalatom többségben, persze vannak kivételek.
2021. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Pedig van valami abban, amit a kettes ír. Művészeti szakra jártam egyetemen (nyilván csak pár egyetem jöhet szóba itthon), meg ilyen körökben mozogtam és nagyon jellemző főleg a férfiakra ez a mentalitás. A nőkre meg, na mindegy hagyjuk, sok a magától elszállt én különleges hópihe vagyok és naggyon más csaj.
2021. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"Az ilyen képzőművészek,szobrászok,festők milyen emberek?"


Külön állatfaj.

2021. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem attól függ, hogy művész-e. Sok borderline meg más hasonló problémával rendelkező személy örömmel magára aggatja a művészjelmezt, hogy különlegesebbnek tűnjön, de még az is lehet, hogy ért valamilyen művészeti ághoz amellett, hogy személyiségzavaros.

Az, hogy elviselhetetlen, lehetetlen vele együtt élni, és nem képes magát eltartani, az nem az érett és mély gondolkodásnak a jele, hanem annak, hogy nem tudott felnőni, és van valami, legalább közepesen komoly lelki/mentális zavara, ami miatt nem tud normálisan beilleszkedni a társadalomba.

Nem kell bedőlni a vetített képnek. Az érett jellemek azok éppen hogy kellemes emberek. A tomboló, érzelmileg pelenkás korszakban megragadt emberek pedig szeretnek a külsőségekkel kitűnni és különlegesnek látszani, szeretik magukat például meg nem értett művészként feltüntetni, holott valójában gyakran csak a társadalom peremére sodródott munkanélküliek.

2021. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!