Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves korodtól mondtad...

Hány éves korodtól mondtad magadra, hogy nő vagy és nem lány, férfi és nem fiú?

Figyelt kérdés
Itt is sokszor látom például, hogy aláírják úgy a választ : 32/L. Illetve sokszor élőben is felnőtt nők, férfiak: én egy olyan lány vagyok, hogy.. ; ki az a fiú? stb. Szóval bennetek ez mikor fordult át, hogy már a felnőtt verziót használjátok magatokra?

2021. máj. 9. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
24 éves voltam tavaly, még lánynak hívtam magam. Idén már 25, mostmár nőnek
2021. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem szerettem a fiú kifejezést, jobban kedvelem a srácot, és még 5-10 évig biztosan használni is fogom magamra

Amúgy férfinak kb 25-26 évesen kezdtem érezni először magamat, ha ez azt takarja, hogy már nem vagy bizonytalan, és egy-két szempontból még gyerek.

32F

2021. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, a "srác" meg a "csaj" megoldja a dolgot, az talán kortalanabb. Nekem főleg itt fura ez a "32/L" dolog, én pl nem tudnám így aposztrofálni magam 28 évesen.
2021. máj. 9. 22:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég későn. Lehehet hogy beletarzozik az is hogy sok szempontból későn érő voltam, de ez nem is érdekelt. Van ismerősöm aki nagyon gyerekesen viselkedett de kikérted magának higy ő márpedig már nő. Sose éreztem ezt a fajta bizonyítási vágyat, és sose öltöztem vagy sminkeltem magam úgy hogy idősebbnek nézzenek. Azt hiszem huszonéveim végére talán 30 is lehettem mikor már nem éreztem magam olyan fiatalnak hogy lánynak hívjam magam pedig akkor már régen önálló voltam amit nagyon szerettem.

Leírva talán más, mert valóban hülyén néz ki higy 28/L, de kimondva nekem nem tűnt annak.

2021. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom, de szerintem amikor dolgozni kezdtem, akkor éreztem magam nőnek és nem lánynak többé, 26 éves voltam ekkor.
2021. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
34 éves két gyerekes anyuka vagyok, de a mai napig nem érzem magam nőnek :S
2021. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én nem szeretem magamra se a nő se a lány szót használni, furcsán hangzik mindkettő, amikor magamról kell beszélnem, így kerülöm is ezeket a kifejezéseket. Nem érzem magam tipikusan lányos vagy nőies embernek. Külsőre nyilván nőies vagyok, de ennyi.

Itt mikor hogy írom be, lényegtelen, hogy L vagy N, ami éppen jön, mert nem írhatom oda, hogy 29/ember egy nem-specifikus kérdés alá :D

Múltkor az egyik kisebb unokatesóm mesélt a fociról, mondtam neki, hogy én nem szeretem a focit, mire mondta, hogy "jó, de te nő vagy". És olyan furcsán éreztem magam. Még így elgondolkoztam h hú, tényleg az vagyok?

És tényleg ezért nem szeretem a focit, vagy a foci tényleg sz-r? :DDD

2021. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Mióta menstruálok tudom, hogy nő vagyok. (10 évesen kezdtem.)

Mostmár tudatosan mondom,hogy nő vagyok.22/N

2021. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8. Egy 10 éves még gyerek. Még lánynak se lehet nevezni. Ezért hívják kislánynak.
2021. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!