Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed Vv Jerzyről?

Mi a véleményed Vv Jerzyről?

Figyelt kérdés
Amikor néztétek a való világot, akkor milyen véleménnyel voltatok róla? És azóta változott-e valami vele kapcsolatban?

2021. máj. 10. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan jellegtelen karakter volt.


(Én tartózkodom az ilyen műsoroktól, de a régebbi szériákat még követtem, akaratlanul is a magyar kultúra részévé váltak. Bár azokban is voltak már vitatható dolgok, de korántsem olyan jellegű tartalmatlan, értéktelen moslék bolt, mint amilyenek mostanában mennek.)

2021. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Néha elgondolkodtam akkoriban azon, hogy vajon a nyelvi nehézségek miatt fejezi-e ki magát ennyire nehézkesen, vagy szegény ennyire egyszerű, hogy csúnyábban ne fogalmazzak.

Nem változott a véleményem, nem is hallottam róla azóta. Neked honnan jutott most eszedbe? Történt valami, amiről lemaradtam?

2021. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nem láttátok mostanában, akkor jelenleg is aktív :D Nehéz észrevenni őt...
2021. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2011 es téma feljön ma:) jól eső nosztalgiát érzek a kérdésed láttán!

Amúgy meg semmit nem gondoltam róla

2021. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Készültek erről a szériáról "VV mini" címen animációs paródia-kisfilmek is (mondom, hogy kultikus évad volt :D), abban Jerzy-nek annyi szerepe volt, hogy buta fejjel ül a kanapén, és néz ki magából. Néhány "öööö..."-zés közepette kiprésel magából egy fingot, majd megszólal, hogy: "Öööö... Gigi!?" - és ez tökéletes jellemrajz volt :D


Egyébként hihetetlen párbaj volt amikor kihívta egy esélyesnek tartott "már nemt''omki", és valami 70%-kal legyőzte ha jól emlékszem, pedig semmit nem csinált. (Mondjuk a VV Robin is így nyert... :D)


Szóval érdekes dolgok ezek... Akkoriban még egyfajta pozitív hangulat hatotta át a műsort, és az akkori szellemiséget. Számomra is nosztalgikus élményt jelent.

2021. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

PáCSó!

Más nem, az vicces volt...

2021. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Alekoszékat nem lehetett űberelni.
2021. máj. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Azt hogy egy légpisztoly!
2021. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Vágjátok a faszráncigálós videóját?
2021. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Úgy látszik, hogy a Való Világ szériákhoz hasonlóan ereszkedett egyre lejjebb az itteni válaszok színvonala is... :D
2021. máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!