Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnék nőiesebb?...

Hogy lehetnék nőiesebb? Tényleg olyan vagyok mint egy férfi? 25/n

Figyelt kérdés

Asperger szindrómás vagyok, szóval az lehet a probléma oka.. Eddig egyik férfinek sem tetszettem jellemre, egyedül csak a külsőmmel tudok hódítani de az kevés ha az igazit akarja az ember.

Hiányzik belőlem az anyai ösztön. Sosem akarok gyereket, és nem is tudok mit kezdeni egy kisgyerekkel ha a közelemben van. Ugyanez igaz a kisállatokra is. Viszolygást kelt bennem hogy büdös, meleg, szőrös és ellátom persze az igényeit meg sosem tudnék semmilyen lényt bántani (jó, gyerekkoromban 7 évesen bántottam a földigilisztákat de a mai napig furdal miatta a lelki ismeret, szóval semmi ilyet nem tennék már), de egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni és kész..


Lakásban rendetlen, igénytelen vagyok, mindenhol kupi van. Főzni nem tudok, max egy zacskós levest:D Úgy vagyok vele ha nem látják meg akkor elvagyok a rendetlenségemben bármennyi ideig. Rendelni szeretek, meg azt ha rám főznek. Enni szeretek, főzni nem!

A külsőmre nagyon adok viszont! Tisztálkodás nálam nagyon fontos alap dolog, és imádom amikor felkelek már tisztulok meg a zuhanyban:)) Rosszul is érzeném magam ha nem fürödhetnék. Parfüm, dezodor, smink, szőrteleníteni is szoktam.


Ha valami felmérgesít akkor simán felemelem a hangom, főleg ha ismerős emberrel van vitám, akár kiabálásig vagy csapkodásig is elmegyek és nem szeretem ha a másik leural, le kussoltat, meg csúnyán bánik velem. De egyébként egy társas kapcsolatban szép csöndben el vagyok én a másik fél mellett de ha én megérzem vagy konkrétan észreveszem hogy csúnyán bánnak velem akkor a végletekig képes vagyok elmenni az igazamért! De amíg a másik is olyan szépen viselkedik mint én addig azt garantálom hogy nem lesz semmi gond. Ez általában nem tőlem szokott indulni.


Imádom az autókat. Van is nekem 2, tervezem a harmadikat, remélem menni fog. Nem vezetek tökölősen, amikor olyan kedvem van akkor nagyon szoktam nyomni neki. Bmw a kedvenc autómárkám és Giorgi Tevzadze a példaképem (nem mellesleg be is jön, annyira cuki kinézetű pasi volt és közben meg miket csinált, huuu ) Szeretek fejlődni vezetés terén, ez a dolog komolyan érdekel.


Szeretem a pénzt, és sok mindenre képes vagyok érte, amíg másoknak ezzel nem ártok.


Szeretek inni. Sajnos nem vicc, szeretem az alkohol nyugtató és boldogságtermelő hatását, heti egyszer van hogy megiszok valamit. Szerencsére csak a jó oldalamat hozza elő, békés, laza vagyok olyankor és olyan dolgokat is elengedek amik zavarnának mert beáll az a nagyon jó nyugalom. Viszont csak a nőies italokat kedvelem: cider, ilyesmi. Töményeket sosem tudnám meginni üdcsi nélkül amik tényleg férfias piák, ez mentségemre szolgáljon. Sajnos az elmúlt egy hónapban 2x is hányás lett az iszogatásnak,de most vigyázok magamra, jó darabig nem iszom.


Nem szeretem lakkozni a körmöm. Régen lakkoztam de mára hülyeségnek tartom.


Amikor egy embert jobban megismerek akkor nem szeretem visszafogni a szellentést. Nagyon ciki téma, és nem is látványosan meg a másik bosszantására csinálom, inkább csak nem akarok ebből presztízskérdést csinálni, ha jön jön, és a másik embertől sem zavar ez.


Röviden ennyi...


Egyébként a férfiakat szeretem, de érzem hogy nem vagyok igazi nő.


Hogyan tudnék javítani magamon? Mert szeretnék azzá válni. Hogy kezdjem? Vagy fogadjam el magam?



2021. máj. 11. 15:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Szia. Szerintem keress fel egy pszichológust,ismerek asperger szindrómást de ő teljesen a te ellentéted.
2021. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát én le is vagyok százalékolva már miatta, de nem ártana egy pszichológus, persze.
2021. máj. 11. 15:16
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Keress egy háziférjet
2021. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%

Magyarul egy makacs, alkalmazkodni és kompromisszumokra képtelen hisztérika vagy, de az asperger remek mentség erre. :D


Én leszarom ha valaki nem akar gyereket, meg bizonyos fokig a kupi sem érdekel, de nem szeretem a csapkodós hisztit meg a kiabálást sem.

2021. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
komolyan érdekel hogy hogyan tudnék jó irányba változni xd vagy a mai világban már normál nő vagyok igy ?
2021. máj. 11. 15:20
 6/19 A kérdező kommentje:
4, úgy tűnik nem olvastad azt ami körülötte van)
2021. máj. 11. 15:21
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Inkább csak kiforratlan személyiségnek tűnsz, nem nőietlennek.

Én pl imádok főzni , viszont sosem szőrtelenítek, egy csomó férfit nem zavar ez a kombináció.

2021. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Értem. Én csak azt érzem hogy valami nagyon nem oké velem. A legtöbben furcsának meg dilisnek tartanak amiatt amilyen eleve vagyok, meg kisugárzásra
2021. máj. 11. 15:25
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

Takarítani meg lehet tanulni (én sem szeretek de rá kell venni magadat),főzni-sütni is meg lehet tanulni én most tanulok,ezeket lehet orvosolni lcsak rá kell venni magadat.


Én szívesen megismernélek,senki sem lehet tökéletes.

2021. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
jó, de nincs bennem az a tipikus fészekrakó ösztön. soha nem is volt.
2021. máj. 11. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!