Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Így 2021-ben Magyarországon...

Így 2021-ben Magyarországon az emberek miért nem tudnak sorban állni?

Figyelt kérdés

Covid miatt alapból több a sorban állás, postán, bank előtt, hivatal előtt, stb. sorban kell állni. Sokan, főleg az öregek tudatosan vagy tudatlanul tolakodni akarnak, aztán ha rájuk szól az ember akkor még ők sértődnek be.

A másik dolog hogy aki elől van sokszor nem mer szólni, aztán persze hogy következőre is tolakodni fog.


2021. máj. 12. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Civilizálatlanság.
2021. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Már évtizedek óta nem tudunk normálisan sorban állni.Mindenki idegbeteg és a kivagyiság is nagyot nyom a latba.
2021. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Meg ha véletlenül nem a sorba állok és be akarok menni nem hogy szépen közölnék mi helyzet hanem rám kiabálnak hogy HÉ A SOR VÉGÉRE
2021. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztaltam már a tolakodós,modort maga rá ér én sietek ? helyettem,eldöntik és beosztják az időmet ,

Ilyenkor csak annyit szoktam,mondani elhalálozási sorrendbe menjünk .

És néznek nagyot ?.

2021. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert 2021-ben is buták, még butábbak is, mint eddig :/
2021. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én rászólok a tolakodóra, főleg, ha elől vagyok már a sorban és kivártam azt a hosszabb időt. Megsértődnek vagy meglepődnek, hogy valaki rájuk mer szólni.

Még jóval a pandémia előtt jártam úgy egyszer, hogy értesített küldeményt kellett átvennem és valamiért nagyon hosszú volt a sor, aztán idős néni előre akart tolakodni, többen is rámordultak, akik már régóta várakoztak, többen zárás után kerültünk sorra, de aki zárásig még beállt, azt fogadták. Nem irigylem azokat, akik ilyenkor ezeknél az ablakoknál dolgoznak.

2021. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"HÉ A SOR VÉGÉRE"


Na igen...


Nekem a kedvencem, amikor az épületben akarok bemenni, egyéb dolgot intézni erre "kedvesen" oda szólnak. Másik amikor tömör sorfalat csinálnak, blokkolva a járdát, és amikor átmennék köztük, hirtelen elém áll hogy "nehogymáááá" :D


Meg alapból mindig ez volt.


Állok a sorban, és azt veszem észre, hogy a mögöttem álló mindig egy fél lépéssel "előrébb" jön, és próbál mellém férkőzni. Mintha attól előrébb lenne. Vagy azért csinálják ezt, hogy ha nyit másik kassza/sor, akkor előre mehessenek.


Illetve az a szokásos pofátlankodás, amikor 1 sor van, és mondjuk 2 kassza/ügyfélszolgálat. Erre amikor a bal oldali felszabadul a mögöttem/mellettem álló bevág elém és még neki áll feljebb, hogy ő a bal oldalihoz állt sorba én meg a jobbhoz... :D


Vagy kedvencem a buszos felszállások, idős mamák előre verekedik magukat, aztán komótosan feltartanak mindenkit. vagy úgy rángatják egymást.


Nekem kedvencem az volt, vártam távolsági buszra. Még az égvilágon senki nem volt ott, direkt korábban mentem, hogy biztos felférjek.


Mire jött a busz tele lett a megálló, de tudtam, hogy én vagyok az első. Viszont busz ajtaja kicsit arrébb állt meg, léptem egyet oldalra, elindulok felfelé erre néni elkezd a kapucnimnál fogva vissza rángatni... Na ott közöltem vele, hogy ezt azonnal hagyja abba mert törött kézzel nehéz lesz piacozni.


Akárhogy nézzük, az egyszeri emberek nagy része türelmetlen bunkó proli.

2021. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a buszos velem is megtörtént, 20-an álltunk a távolsági busz ajtajánál hogy kinyissa a sofőr, miközben állt a tömeg jött egy banyatankos öreg, aki szó szerint elkezdte félrelökni az embereket és haladt az ajtó felé. Ott is egyedül én voltam aki rá mert szólni. Jól besértődött, szidta a fiatalokat meg engem, mikor rákiabáltam akkor engem szólt le a nép hogy egy öreg nénivel milyen hangnemben beszélek.
2021. máj. 12. 14:40
 9/14 anonim ***** válasza:
12%
Nekem az a furcsa, hogy 2021-ben valaki sorban áll.Mindent online intézek. Csak röhögök a sok hülyén mikor látom ahogy állnak a posta, vagy a bank előtt. Meg is érdemlik!
2021. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudod, kedves 9-es, én (sok más dolgozó emberhez hasonlóan) nem mindig vagyok otthon, nem mindig tudok házhozszállítással rendelni, így kénytelen vagyok adott esetben elmenni a postára érte. Nálunk nemrég ért véget munkahelyen a home office, csak annyi engedmény maradt, hogy oltás után még 2 hetet otthon lehet lenni. Én konkrétan 2 hónapot voltam teljes home office-ban az egész pandémia alatt. Szóval sorba kell állnom a postán csomagért, mert a munkahelyemről nem fogom még egy órán keresztül BKV-n hazacipelni, ha oda hozza a futár, autóm meg nincs. :-)
2021. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!