Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Magyarországon élő Japán...

Enci96 kérdése:

Magyarországon élő Japán emberek akik magyarul is tudnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A következő lenne a kérdésem, nagyon szeretem a japánokat és tudom hogy élnek magyarországon japán emberek akik a nyelvet is tudják. Szeretnék ilyen emberekkel kapcsolatba lépni. Már kb 3-4 éve "bakancslistán" van hogy japán emberekkel beszélgethessek, illetve barátkozhassak. Hol tudnék ilyen emberekre rá találni és fel is venni a kapcsolatot velük ?

Én 22 éves lány vagyok.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek előre is. :)



2018. dec. 9. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Taka. Takataka takataka tákáttá. (X faktor)

Írj rá ha nagyon kapcsolatba akarsz egy japánnal lépni :D

A környékeden nincs japán vagy sushi étterem? Ott nagyobb eséllyel előfordulnak.

2018. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Es a fetis targya a magyarul beszelo japan? Mert angolul hamarabb talalsz partnert , egyenesen a vilagbol! ;)
2018. dec. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Javaslom a Nippon Groove nevű eseményt a Kék Yukban. Hátránya, hogy rendszeresek a verekedések. De oda járnak japánok, na. Neked meg az a lényeg. :]
2018. dec. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dornstadter ***** válasza:

Ha budapesti vagy akkor kicsit konnyebb dolgod van.

Ebben az esetben tudom ajanlani a Japan Alapitvanyt ( [link] ok renszeressen szerveznek esemenyeket ahol biztos talakozhatsz japanokkal is. Erdemes ellatogatni az irodajukba/konyvtarukba.

Emellett utananezhetsz a Budapest Japanese Schoolnak, vagy maradnak a tradicionalisabb sushi etteremk, esetleg egyeb japanos kajaldak.

2018. dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dr. Kurokawa Takayuki :)


(Meg van valami DK-s politikus, aki japán, vagy félig japán, már nem elékszem, pár éve indították egy pesti kerületben)

2018. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!