Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van hogy az a rasszista...

Miért van hogy az a rasszista aki szóvá teszi a cigányok egy elég nagy részének a viselkedését ?

Figyelt kérdés

Miért az a rossz aki ezt kimondja, miért nem tudnak magukba nézni a cigányok ? Persze nem mind, de nagy részük igen.

Drogozva, beszívva zombiként az utcán, rabolnak, gyilkolnak, lopnak, kötekednek, verekednek és sorolhatnám. Akármilyen erőszakos bűncselekmény van a hírekben nagyrészt mindig őket lehet felfedezni. És ha valaki ezt szóvá teszi rasszista meg náci. Meg mondják hogy ne legyél előítéletes. Van ebben valami mert van normális, de kicsi az esély hogy azzal találkozzál, akkor azért a kicsi esélyért vállalj kockázatot ? Ennyi erőből van szelíd oroszlán is aki jólvan lakva szóval ne félj tőlük, az nem baj hogy 10-ből 8 majd széttép.


2021. máj. 12. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rasszista. Akkor "rasszista", ha emiatt egy normális cigányt is elítél az ember.
2021. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A rasszistázásnak már köze nincs a valódi rasszizmushoz...


Egy politikai kőbunkó, ha valakit el akarnak lehetetleníteni, akkor rásütik ,hogy rasszista.

2021. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként senki sem annyira rasszista ebben az országban mint a cigányok. Pont ők azok akik a saját fajtájukon kívül senkit se képesek elviselni maguk mellett. De még egymást se sokszor.
2021. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
13%

Én is szoktam itt ilyeneket mondani, hogy a férfiak hülyék meg mittudomén. Nem teszem hozzá minden egyes alkalommal, hogy persze nem mind, pedig hát valóban nem mind, mégis leférfigyűlölőznek. (Pedig sok válaszomban fogom pl. a férfiak pártját vagy épp ekézem a nőket, de az nem érdekel senkit :D )

Na akkor? Pedig nyilván van nemhülye férfi is. De tegyük fel, hogy a többség azért mégiscsak hülye. Legalábbis szerintem, az én értékrendem és mércém szerint. Mint ahogy a te mércéd szerint a legtöbb cigány az bűnöző narkós.


Csakhogy engem veled ellentétben nem zavar egyáltalán, ha leférfigyűlölőznek, mert tisztában vagyok vele, hogy mit mondok és amit mondok, azt hogyan lehet értelmezni és hogyan értelmezi sok ember. Téged akkor miért zavar, ha lerasszistáznak? Te nem szoktál elgondolkozni azon, hogy ami kiesik a szádon, azt más hogyan értelmezi? ÉS ha igen, és mégis kimondod, akkor miért zavar, ha utána téged azért kritika ér?

És ha téged zavar, hogy ilyen kijelentésekért téged lerasszistáznak, akkor miért állítasz mégis ilyeneket? Te miért nem tudsz magadba nézni?


Ha te mellszélességgel kiállsz olyan vélemény mellett, ami károsan sztereotipizálja a cigányokat és erősíti a társadalmi kirekesztésüket, megkülönböztetésüket és tovább nehezíti az adott társadalmi helyzetből való kiszakadásukat, akkor álld ki a rasszista kritikát is.


Egyik nincs a másik nélkül.

2021. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak hogy a cigányokat jogosan veszik egy kalap alá mert a nagyrészük tett érte, addig te csak egy buta nő vagy aki túlzottan bevette a feminizmust :)
2021. máj. 12. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#4!

Nem értem mit mondasz. Komolyan azt gondolod, hogy szubjektív vélemény, hogy egy cigány aki lövi magát ledrogosozzák, vagy aki megkésel egy ezresért azt legyilkozossák?

Látszik, hogy téged sem az eszedért szeretnek, mert nem értetted a kérdező kérdését, de megpróbálom átfogalmazni neked. Arra irányult a kérdés, hogy miért dobálóznak rögtön azzal, hogy náci vagy meg rasszista, hogyha felhozod azt, hogy létezik a cigány bűnözés?! (Csak mert létezik, ezen nem vitatkozok. Kár a homokba dugni a fejed.) Sokkal több cigány követ el erőszakos bűncselekményt ez tény és, ha ezt szóvá teszed akkor egyből rasszista vagy. Ez nem a saját mércéje az embernek, ez a börtön statisztika.

Ezért írtam, hogy pont a legrasszistább népcsoport dobálózik azzal, hogy mennyire rasszista vagy, ha nem hagyod őket gyilkolászni, lopkodni. Persze vannak kivételek, mert én is ismerek rendes cigányokat, de attól még a többség nem ilyen. Tele van a youtube olyan videókkal ahol a purdé levideózza ahogy a rendőr elő merészeli őket venni ittas vezetésért, bliccelésért, kilakoltatás miatt, mert azt hiszik, hogy ami interneten fent van az megmenti őket a törvénytől. Sajnos ez annak a következménye, hogy hagytuk, hogy idáig fajuljon a dolog.

2021. máj. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Most érted komolyan, nem akarom, hogy meggyilkoljanak... Nem akarom, hogy a kislányom drogosok között menjen haza az iskolából... Azt akarom, hogy betartsák a szabályokat... És akkor én vagyok a rasszista???
2021. máj. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezért szavazok a Mi Hazánkra mert csak ők tesznek ez ellen
2021. máj. 13. 08:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen kettosmerce van, ha oket kritizaljak akkor te sz.r rasszista vagy ha meg ok kritizaljak a magyarokat senki sem szol..


Amugy meg en nem felek attol hogy lerasszistaznak, mert a rasszizmus, hiszik az emberek vagy sem, de termeszetes es kis mertekben jo is, mivel automatikusan tartasz par lepes tavolsagot pl. jelen esetben a ciganytol.

Es ugye azt tudjuk hogy ciganyban megbizni lehet, de nem erdemes, vannak kivetelek, de nem ok az atlag.

2021. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!