Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nem bírom elviselni a...

Ha nem bírom elviselni a romák bármilyen közelségét, akkor rasszista vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szidom őket nyilvánosan, nem alázom meg őket, nem mondok rájuk sértő megjegyzéseket.


De ha van lehetőségem akkor kerülöm őket. Megpróbálok nem barátkozni, vagy kapcsolatba kerülni egyikkel sem. Azt sem szeretem ha valaki átveszi a stílusokat, tesózás, raj, stb.


Undorodom attól, ha valamit utánuk kell megfognom.

Nem tudnám megenni azt, amit egy roma tálal elém, vagy készít el.


Ha bárhol megjelennek, legyen az szórakozóhely, kocsma. Akkor 5 perc és elmegyek.


Ha férfiak elmennek mellettem, akkor mindig checkolom a pénztárcámat ill. a mobilomat. Mindig.


Ha látom őket az utcasarkon, akkor időben átmegyek a túloldalra, hogy ne kelljen mellettük elmennem.


De nem sértegetem, nem cikizem, nem teszek megjegyzéseket róluk. Sosem bántanék valakit azért mert roma.



2012. júl. 18. 03:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy egészséges,természetes reflex.
2012. júl. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, normális vagy :)
2012. júl. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, én is ilyen vagyok. De én nem, hogy sértő megjegyzést nem mondok, nem szólok hozzájuk és nem is nézek rájuk, mert gyakran már az is agresszió kiváltó oka.
2012. júl. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 18. 21:13
 5/5 anonim válasza:
100%

Igazából valahol már megértem ezt a reakciót! Én pl cigány vagyok, de néha, sôt elég sokszor inkább kerülök, vagy rájuk sem nézek.... pedig egy kissebbségbe tartozunk! úgy viselkednek sokan, hogy már megértem a sok ellenszenvet az emberektôl.... nem szalonképesek, primitívek! ezért mindenki be van skatujázva, akinek sötétebb a bôre...

azt viszont becsülöm pl benned, hogy nem vagy rasszista....

a napokban a facebook-on láttam egy képet, amin benzint gyûjtöttek, hogy cigányokat gyújtsanak fel, 200-nál többen lájkolták, és a kommentekbôl sokan szívesen adtak volna benzint e célra!! a romák is tudnak durvák lenni, de akkor ezek alapján nekünk is van félnivalónk....

visszatérve: egy cigány mondja, hogy a reakciód természetes, érett...

2012. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!