Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, ha egy huszonéves...

Normális az, ha egy huszonévesnek Joszif Visszarionovics Sztálin a példaképe?

Figyelt kérdés

A világ valaha volt leghatalmasabb embere, a világ legnagyobb birodalmának vezetője, élet és halál ura.

Szeretnék én is ilyen nagy hatalmú ember lenni.



2021. máj. 12. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb tanulj meg úgy pisilni, hogy nem anyuka fogja a kukid.
2021. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális.
2021. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de nézd meg a magánéletét. Azért lett belőle az, aki, mert tönkrement a magánélete, elvesztette a szeretteit, és ettől kegyetlenné és embertelenné vált, "megfagyott a szíve".


Amúgy azt meg kell hagyni, hogy külsőre nagyon helyes pasi volt fiatalon.

2021. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Én is pont ilyen vagyok, a magánéletem romokban van, elvesztettem mindent amit szerettem, az életem üres és céltalan.

2021. máj. 12. 21:10
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
nem normalis. valoszinuleg nem tanultal torit mar nyolcadikban se, azert vannak ilyen peldakepeid.
2021. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De, tanultam, ráadásul olyan szakon tanultam tovább, ami történelemmel kapcsolatos.

Én hatalmat akarok és bosszút akarok állni a társadalmon.

2021. máj. 12. 22:27
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
ez esetben inkabb egy pzichologus lenne indokolt, neked is jobb lenne
2021. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
53%

Nagyon imponáló lehet a hatalom.

De Sztálin egy szimpla tömeggyilkos volt aki megkaparintotta Lenin "örökségét".

Hogy szereznél hatalmat? A NER elitjét nemigen lehet megingatni. Ha nem is ők nyernek a következő választáson akkor is náluk marad a hatalom és az ország fideszes kézre kijátszott javai.

2021. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én élet és halál ura akarok lenni. Istent játszani. Azt akarom, hogy az emberek szenvedjenek az uralmam alatt.

Nem lenne elég egy NER szintű hatalom.

2021. máj. 13. 17:21
 10/12 anonim válasza:
21%

Hát Sztálin sem volt élet és halál ura, mivel legjobb tudomásom szerint meghalt.

Az emberek a NER, fidesz uralma alatt is szenvednek, szóval már be is teljesült az akaratod.

Én sem szeretem a jelen kor társadalmát, sőt, de még ennél is rosszabb sorba semmiképpen nem taszítanám őket.

2021. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!