Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem nevetséges ezért csúfolni...

Nem nevetséges ezért csúfolni valakit?

Figyelt kérdés

Néhány osztálytársam azért szekál, mert vöröshajú vagyok. Folyton rokának és sunyinak becéznek. Hiába szóltam már tanároknak, ők azt mondták hagyjam figyelmen kívül.

Egyébként az utóbbi egy évben "csak" online szekáltak, ebből a szempontból jó volt otthon tanulni. Már nem tudok mit csinálni, nem érzem jól magam, hogy újra visza kell menni a suliba.

17f



2021. máj. 12. 20:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
A róka szerintem tök jó becenév.
2021. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudsz mit tenni sajnos..

Engem is szivattak mert fekete volt a hajam - vámpír, emó, goth stb mindennek elmondtak.

1 éved van hátra, azt még bírd ki. Egyetemen normálisabb emberek lesznek.

2021. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
94%

Na igen, sosem értettem, hogy miért jó szekállni valakit azért, mert vörös hajú.

Én mindig is úgy gondoltam, hogy gyönyörű a vörös haj.


Igazából bármennyire nevetséges is amit művelnek, annyit tudsz tenni, hogy nem veszed magadra a dolgokat, inkább nevess te is velük, akármennyire nehéz is.

Gondolj bele, mennyit számít a véleményük? Semennyit, ha a Földön mindegyik ember véleményét magadra vennéd, összetörnél. Ők pedig nem fogják abbahagyni, vitába szállni nem érdemes velük, örökre viszont nem bánthat, hogy mit mondanak.

A lényeg, hogy neked legyen önbizalmad, nem számít más mit mond.

2021. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Csúfolni valakit alapból elég unintelligens dolog.

Engem azért csesztettek, mert nagy volt a fenekem, most meg mindenki ilyen segget akar, mint az enyém, ha lány, akkor magának, ha férfi akkor maga mellé :D

2021. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy haj miatt nem értem miért kell piszkálni embberekt (nekem is szar volt), de ha nem bántanak fizikálisan, és amúgy ha nagyon nem basztatnak akkor nem lesz nagy probléma.
2021. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
5-ös vagyok, a hajam volt szar, engem nem nagyon csezstettek, max minimálisan.
2021. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Én is vörös hajú vagyok, meg szeplős. Nekem azt mondták, hogy olyanok a szeplők az arcomon mintha valaki falra fosott volna egy ventilátoron keresztül. Szerintem a róka nem vészes :DDDD


Semmi nincs benne. Szólj vissza, hogy "anyád" vagy valami, én is azt csináltam, meg aki ilyen volt penészpofájúnak vagy ge*ci nek hívtam. Ha meg ennyi nem megy, akkor röhögj velük. Ha látják, hogy nem érdekel és röhögsz rajta, akkor nem fognak szekálni. A róka meg szerintem is menő becenév. Én adtam volna ha így hívnak, de sajna ventillátorozottfosarc jutott, szóval szerintem ne hisztizz.

2021. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy túlzás, de már lassan 11 éve kapom bizonyos emberektől, hogy csúnya vagyok. És ezt nehéz már figyelmen kívül hagyni!
2021. máj. 12. 20:58
 9/21 anonim ***** válasza:
16%

Mondtam, "nehéz már figyelmen kívül hagyni"..akkor szólj vissza. Vagy ez, vagy hagyod magad. Mást nem lehet. Ha beszólnak, hogy csúnya vagy, szólj vissza, hogy "anyádnak/hugodnak még is ez kell" Ha meg azt mondja, hogy nincs is huga, akkor "várj 9 hónapot" mondattal jól ellehet intézni.:D vagy valami. Velem is volt ilyen anno...párszor vissza szóltam olyat, hogy az egész osztály a tagon röhögött..többet nem szolt be nagyon. Meg utána én is elkezdtem őt csesztetni. Olyankor hamar véget ér a játék nekik.


De mivel a tanárhoz mentél 17 évesen, így gondolom nyámnyila vagy. Ilyenkor max annyit tudsz, hogy figyelmen kívül hagyod ha nincs bátorságod szólni.

2021. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
a vörös hajjal szekálás az írek elleni xenofóbiából ered, tehát az angol anyanyelvű országokban van történelme. Mo-n maximum ezt a remek szokást majmolják
2021. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!