Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől láthat valaki ördögi...

Mitől láthat valaki ördögi arcokat??

Figyelt kérdés
Mitől fordulhat elő hogy valaki rendes ördögi arcot látott ??? ez mitől lehet!! illetve hogy valaki éveken után felébred a wc-n nem betegség általi hasmenéssel hanem rendes hasmenéssel és ugy érzi magát mint kb 10 éve mint amikor valahol járt és hirtelen ez jut az eszébe talaj tárgyak emberi arcok at látok fehér fekete hisz ezek azok emberek mint ha egy sávot vennének el a szeme elől illetve hangokat ízeket tapintást és mindent még a testét is máshogy érzékeli?? Mi lehet ez??? semmi drog állapot !! kérem értelmes válaszokat várok! Hozzátenném azt is mint ha egy másik világban ébredne fel más provianciában dimenzióban szvérában !!
2021. máj. 12. 21:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
akit érdekel ide írom a teljes történetet !!
2021. máj. 12. 21:14
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez így túl zavaros, nem fogalmaztad meg elég érthetően. Pedig engem érdekelne az egész, de ha így írnád le, akkor inkább hagyjuk.
2021. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez veled történik?
2021. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
leírom neked szivesen !!!
2021. máj. 12. 21:20
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Exercise book 🤣😅😈👹
2021. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Az agya bárkinek huncutkodhat olykor, ha túl sokszor fordul elő akkor kell megnézetni magad.
2021. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát én gyerekkoromban nagyon sok furcsaságot észrevettem magamon nagyon sok furcsaságot!!!! majd késéob mikor 17 éves voltam elkezdtem edzeni jártam fitneszbe nagy sulyokkal edztem nagyon nagy sulyokkal!!! sajnos 2010 nyarán lesérültem !!! azután elkedztem kijárni régebbe ismerősökel dicoba !!! majd kaptam 2011 januárjában egy tüdőgyulast amitől bekerültem kórházba hozzátet egy lány akit már két éve néztem nagyon lEFOGYTAM !! Nagyon rosszul voltam akkor bevettem a fejembe hogy erőszakkal fogok enni majd valamivel job álapotban hazaengedtek ! emlékszem rá a kórházban nagyon kikeltem erkölcsi normáim elszáltak furt csak a szex járt az eszembe!!! Mindet kiírtam facebokra amikor hazaengedtek emlékszem akkor is orvostól orvosra jártam k=ozben szedtem asok fájdalomcsilapítot és egszer othon mint ha hazajöttem volna valki elment bellem valahova tudom nagyon fura de így volt és olyan megnyugvás érzése volt rajtam maradj csak otthon !!! azután nyarán megoperáltak engemet két hetet ágyban voltak ugye elég komoly műtét volt gerincoperáció aztán mikor hazaengedtek éjjel fent voltam és a libidóm is abbamaradt nem érdekel sem a lány akit néztem sem a szex !!! élethez való hozzáálsásom más let mint ha a női agyab dominálódott volna !!! majd iskolába már nem olyan volt járni mint régen !! emlékszem othon voltam már év vége fel valmit csináltam tudtaom kívül valahol voltam valmit elakrtam felejteni és azután akkor megidéztem egy szellemet majd a pokol kapuja nyílt ki eléottem !!! Szó szerint furcsa autók k=ozeledtek !! minden furcsa le mint ha egy ajtó becsukodot volna elmentem wc re ! hangot is halottam azután bevonzottam két haveromat tomit atilát már mint ha a roszakt láttam volna akik jönnek a házhoz roszat hozni !! azután megmutattam nekik mire képes ez a idézés megidéztem a haverom tomi nevelőapját aki 2009 novemberében öngyilkos lett elvágta a torkát és a egyik rokonját !! utánna lett csak minden furcsa életembe Hozáteszem hogy azokban napokban füvet is fogyasztottunk emlékszem pokol pokla volt amikor elkísértem őt haza libidó minden nélkül mint egy zombi az utcán ahogy mentem hazafelé lépteket halottam magam, elétt hazamentem a fal piros volt !! Mint ha agyhalál beált volna !!! elkedztem alakrozni és minden nap 2012 ben reggel zabot ettem proteint és mentek edzések közben üldözési mánia minden nélkül csak mint ha nem lett volna a szabad akaratom !!! semmi csak edztem !!! t=obbit is leírom!!!
2021. máj. 12. 21:32
 8/12 A kérdező kommentje:
azután vagyis azeléot még voltam orvosnál is valmi injekción a gerincbe még betett minden nap edztem k=ozben ettem se szexuális vágy semmi nem volt: emlékszem othon apám meverte anyámot mert elment máshova talán megcsalta fogalma sincs pokol volt szó szerint egyik éjszak mivel apám melett aludtam kést tett a torkomhoz rettegtem nagyon rosz volt semmim nem volt csak edzés nagy nehezen elvégeztem iskolát majd nYáron barátkoztam meg a tarkó körüli fejfájással 12 órákat aludtam minden reggel lelasulva betompulva ébredtem fel majd edzés felhíztam 185 kg ra!!! k=ozben sováncak látam magam mivel eréoszakkal ettem edztem és eréoszakkal t=omtem magamot zabbal!!! majd egy évnyire rá olyan nagy sulyokkal edztem megláttom régi szerelmemet majd átkapcsolt agyam abahagytam az edzést !!! Már kiseb sulyokkal edztem azután ismét majd elhatároztam hogy lefogyok hisz nem lehetek k=ovér ha enni se szeretek hogy lehetek én elhízva!!! majd elkedztem bringázni ahogy kevesebbet edttem már gondolom anyagcserém is felgyorsult lett étvágyam de én nem ettem csak kicsiket 5 sz=or hatszor diétás csibelemet k=ozben üldözési mánia nagyon sokat lefogytam majd csináltam ketogén diétat csak szalonnát ettem psuztán nagyon kín keserves fájdalmas dolog volt ez! emlékszem elpottyantam brinával rendes sokkot kaptam nem ettem akkor is elemntem orvoshoz !! elvan szakva lábam meg kelt operálni akkor is csak diétáztam !! nagyon sokat utánna még lefogytam már csak 10 kg voltam már lement 70 kg fél év alat ! igazi torura volt utánna abahygtam ketogén diétát még fogytam enni ettem már sokat t=obbet még mikor k=ovér voltam még is fogytam etem fogytam már csak 78 kg voltam nagyon sovány voltam nem tecet emlékszem elkedztem edzeni nem ment nagyon ideges voltam cirkuszoltam nagyon nagyon de elkedztem edzeni egész 2015 ben edztem nyára elég jól feldtztem magam nagy sulyokkal ment de már furcsálodtam miért nincs libidóm se szexuális vágyam hiába néztem a csajt egszeréuen folyton csak doppingokon járt eszem mindet eleolvastam =osszes anatómia cikket szinte megőrültem éjjel mint ha tulvilágon lettem volna a fények olyanok voltak csak egommal voltam elfoglalva majd találtam egy frekvenciát az interneten tesztoszteron emlékszem mikor meghalgattam a heréim majd szétt durrantak !!! rendesen megvakultam benzin írt éreztem a számba !!! majd utánna edztem megint éjjel egyfojtába árnyebereket láttam tárgyak mozogtak de nem volt még mindig valmi majd öszes frekvenciát meghalgattam még opiumot is rendes elvonási tüneteim voltak fájdalmak ezek szerint én leszoktam a heroiról??? furcsa majd esgzer csak eszembe jutott valami mint 2015 december 16 a mint ha 2011 lett volna emlékszem elkapott nevetőgörcs !!
2021. máj. 12. 22:20
 9/12 A kérdező kommentje:
itt van valakiM?
2021. máj. 12. 23:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Jusson eszetekbe, hogy ilyen ember lehet a szomszédotok, jó éjt. :D
2021. máj. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!