Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttatok már fekete audi,...

Láttatok már fekete audi, merci vagy bmw-s durva arcokat, az utakon?

Figyelt kérdés
Ma megálltam a pirosnál, egy audi mellém gurult, 3 akkora hegyomlás ült benne, hogy még azt is megbántam, hogy átnéztem.az egyik direkt levette a szemüvegét rám nézett, és elkezdett vigyorogni.Szét voltak tetoválva, elől akik ültek, akkorák voltak, hogy az A8 audiban alig fértek el.Az ilyen emberek normálisak,szeretik félelemben tartani a kis autósokat?

2014. márc. 18. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztereotipia. Pont ugyanannyi rdága autós vadbarom van, mint amennyi gyalogos ámokfutó. Sőt, tapasztaltam már vezetés közben, hogy a negyvenes férfiak a kis "ekobox" autóikba szeretnek állat módjára vezetni, mert "majd én megmutatom" alapon.
2014. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy láttam :D De egyébként igaza van az első válaszolónak, egy régebbi trabantot messzebbről kerülök el, mint egy vadiúj audit. Velük tisztelettel kell bánni és inkább elengedni, ha előzni akar, és kész.
2014. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igazán durva arcok nem ilyen kocsikkal járnak hidd el.
2014. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor milyennel? talán van valami hasonló élményed?
2014. márc. 18. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Batmobillal :D
2014. márc. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi előnye van nagy autóval járni, könnyebb közlekedni, BP-n is nem mindegy, hogy kirakom az indexet és hagynak besorolni, vagy senkiben sincs annyi, hogy megálljon, mert nem elég nagy kocsi.
2014. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 joshy8084 válasza:
Nem értem az eredeti kérdés utolsó mondatát. Attól, hogy egy nagy autóból rád mosolygó nagytermetű, tetovált embertől félelem fogott el, nem feltétlen az ő hibája. Szerintem két dolgot tehetsz, felépíted az önbizalmad, s akkor lila Daewoo Ticóban is stabil lehetsz, vagy ledúrod a hajad és kipattintasz egy fekete, fehér vagy ezüst használt német prémium autót. :D
2021. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!