Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki leáll a napi 14-16...

Ha valaki leáll a napi 14-16 óra gépezéssel, akkor max mennyi idő mire eltűnne a szeme alól a fekete?

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Fekete micsoda? Pákó? Párduc?
2021. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Pár nap.

De sajnos az agyában keletkezett feketeség már vissza fordíthatatlan

2021. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

NAPI 16 órát gépeztél???? Neked nem csak a szemed alatt van feketeség hanem az agyadban is! BOCS!

Kérj segítséget, ez agyrém!

2021. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Bazzeg, ez nem egy hülye rajzfilm, hogy fekete szarok képződnek a szemed körül.
2021. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2: Ezt hogy érted? Mi keletkezik az agyamban?

3: munkanélküli és csóró vagyok... mit csináljak.

2021. máj. 12. 22:58
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Én is kb ennyit gépezek naponta, van hogy többet. Kb 10 éve, minden nap, megállás nélkül. Amilyen egészségügyi károsodás keletkezett bennem, az mind visszafordíthatatlan. A szemem nem működik már egyáltalán normálisan, mentálisan teljesen zombi vagyok, mély depresszióban szenvedek, extra túlsúlyos vagyok, veseelégtelenségem van, nem tudok állni 15 percnél tovább vesefájdalom nélkül, teljesen katt vagyok mentálisan, minden testrészem megfájdul nap végére, ordenáré púp a hátamon, a karjaim olyan gyengék mint egy 5 éves kislányé. A fekete gödrök a szemed alatt lópikula. De az sem visszafordítható.
2021. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
#1, szerintem Fekete László xD
2021. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem ártana munkát keresni. Neked mondjuk kezdetben egy raktár is megteszi és agyatlanul is lehet tologatni a békát. A trükk annyi, hogy mindig azt kell csinálni amit a főnök mond.


Aztán később, ha már tudsz targoncát vezetni (és nem nyársal fel, vagy robbansz fel míg megtanulod) akkor azzal már egész jól lehet keresni.


Tudod az agynak van egy csodás képessége:

Ha használod fejlődik. Ha nem használod visszafejlődik.

2021. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Na látod, már el is kezdődött. Elbutulsz tőle! Az keletkezik az agyadban.

Ha csóró vagy és munka nélküli emeld fel a segged és keress munkát! Akár mit! Olyan leszel mint egy bamba zombi ha így folytatod. A családod nem tud seggbe rúgni, hogy megmozdulj

2021. máj. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én is elég sokat gépezek az igaz hogy a szemem nem a legjobb a többit annyira nem értem.

jó mondjuk én azért melózom megyek ide oda,barkácsolok,kutyát viszem sétáltatni

de a napi 4-5 óra simán meg van. szabadság alatt meg van hogy 16 óra is.

tudom milyen ha a kutya se törődik veled esélytelen a barátnő az emberekkel rosszul jössz ki félős vagy de pl ha tartanál állatot akár 1 macskát már meg lenne a napi feladat pl el menni a boltba megetetni stb.

2021. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!