Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bántottál már meg egy idegen...

Bántottál már meg egy idegen embert úgy, hogy utána megbántad?

Figyelt kérdés

Még 2008 - ban történt. A Déli pályaudvaron sorban álltam a jegypénztáraknál. Olyan ügyetlenül vettem elő a pénztárcámat, hogy a sok apró kiszóródott a földre. Egy szemüveges, középkorú férfi egyből odarohant nekem segíteni, és segített összeszedni nekem az aprót. Én meg azt mondtam neki: "Nem ám ellopja!"

Erre ő nyugodt hangon: "Akkor tessék!" - majd elment.

Alig múltam 15 éves. A velem lévő csajnak akartam vicceskedni. Nevetett, de azt hozzátette, hogy de köcsög vagyok.

Gyerek voltam még ugyan, de a mai napig bánom, hogy azt a derék embert így megbántottam.



2021. máj. 13. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindannyian követünk el hibákat, a lényeg, hogy tanultál belőle.


Nekem nem rémlik ilyen eset.

Olyan viszont igen (konkrétan múlthéten), hogy túl sokáig voltam türelmes, csak magamban zsörtölődtem, pedig elkellett volna küldeni a jó... 😅

2021. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt volt, hogy valaki játszani szeretett volna, én meg írtam neki hogy inkább matekozzon, és normálisan visszaírta, hogy azzal már kész van.

Bánom, mert egyre többet látom, hogy vannak itt a Gyk.-n fiatalok, akik tényleg normálisak, tanulnak, csak pl.: játszani szeretnének valakivel, de egyedül vannak.

Azóta nem írok ilyeneket.

2021. máj. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem jellemző. Én odafigyelek arra, hogy senkit ne bántsak meg. Ha pedig mégis sikerül, akkor annak oka van és nem bánom meg utólag.
2021. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!