Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben mások azok az emberek...

Miben mások azok az emberek akik voltak katonák, mondjuk egy évet. Milyen élettani hatásai vannak ? Hogy gondolkodik utánna az ember Bátrabb lessz?

Figyelt kérdés

Súlyos önbizalom problémáim vannak, félénk vagyok nem vagyok túl kommunikatív. Lehajtott fejjel élek.

Úgy érzem a katonaság változtatna rajtám, hogy ne legyek ilyen puha P*cs.


24/f



2021. máj. 13. 21:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még kellett kötelezően szolgálni egy évet, Tatán. Hogy miket tanultam belőle? Hogy pl. hogyan kell a laktanyába alkoholt csempészni. Meg hogy éld túl, amikor az öregek szívatnak mint kopaszt (újoncot). Gondolkozom, de más nem nagyon jut eszembe... Nem lettem se bátrabb, se nyitottabb, se edzettebb.
2021. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A sorkatonaságról csak hallottam, de jókat eddig még csak lezüllött emberek mondtak róla. Kinek nem inge, ne vegye magára.


Több idősebb kollégám is úgy emlegeti, mint valami nagyszerű sikert az életben. Valójában ott tanultak meg inni, lopni, meg mutyizni a többi emberrel. Más haszna nem lehetett neki.


A sorkatonaságot megszűntették, nyilván ennek megvolt az oka. Értelmetlen egy rakás embert hónapokig etetni, holott elveszik az idejüket a tanulástól és a munkától.

2021. dec. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!