Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan h egy emberről nem...

Volt olyan h egy emberről nem tudtátok elmondani h szép e vagy sem?

Figyelt kérdés
Pl nézzük Cara Delevingne esetet. Akire azt mondod h különleges. De nem szép de csúnya
2021. máj. 13. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Elég szép nő, csak férfias, mert leszbikus.
2021. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sokan vannak ezzel így főleg ha a tükörbe néznek és nem tudják eldönteni szép-e az amit látnak vagy nem.

Legalábbis én így vagyok vele.

2021. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Én a velem azonos nemű (tehát férfi) emberekről nem tudom eldönteni, hogy szép-e. Egyszerűen nem tudom érzékelni a férfi szépséget, valószínűleg mert nem vonzódok hozzájuk. Nőknél ilyen nincs. Illetve csak nagyon ritkán, eddig talán pár olyan nőt láttam életemben, akik egyszerre tetszettek is, meg nem is, és nem tudtam eldönteni, hogy szép-e vagy sem. Cara Delevingne egyértelműen szép, csak fiús.
2021. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mesterkélt ipari cuccot látsz minden fényképen, holott lehet egy tök tisztességes, normális is, de mint minden ruhafogas, a szépségipar kreálmánya.
2021. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van olyan kategória, hogy annyira csúnya, hogy már szinte szép.
2021. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jenifer Anistont mindenki szépnek mondja, én kimondottan csúnyának, a nagy szögletes állával. Illetve akkor vagyok bizonytalan, amikor egy amúgy szép nő ellenszenves. A belső csúnyaság, rossz kisugárzás üti a külső szépséget.

A fent nevezett hölgy arcra szép, de túlságosan férfias, hogy szép nőnek lehessen nevezni.

2021. máj. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, rengeteg példát tudnék megnevezni, lásd csajban Lady GaGa vagy Billie Eilish, Tilda Swinton, Bella Hadid, pasiban meg Simon Le Bon fiatalkorában, vagy van egy ilyen rapper gyerek, akinek nem tudom most így a nevét, de na, ő is ez a kategória.

Meg ismerőseim között is van egy pár ilyen.

2021. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem Harper Madi ilyen. Egyszerre tetszik is, meg nem is.

[link]

[link]

2021. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lily Collins jut eszembe.

A Shadowshunterben nem jött be, viszont a To The Bonesből igen. De amúgy nem tudok dönteni.

2021. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!