Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ember mitől lesz "más",...

Egy ember mitől lesz "más", mint a többiek?

Figyelt kérdés

Mitől lóghat ki valaki a sorból?

Ha valaki furcsa, azt őt, vagy a környezetét zavarja jobban?

Miért bántják gyakran az emberek azokat a társaikat, akik valamiben eltérnek az átlagtól?



2021. febr. 26. 14:51
A kérdező szavazást indított:
Általában a környezetét zavarja legjobban a különc, ki is utálják érte maguk közül.
Általában a környezetét zavarja legjobban, de nem bántják miatta.
Általában csak magát a különc embert zavarja a saját furcsasága.
Senkit sem zavar a furcsaság általában.
Mindenkit zavarni szokott a különcség.
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azért vagyok furcsa viselkedésű mert régen gyerekkoromba túl voltam féltve és kevés dologba próbáltam ki magam. Emiatt picit furcsább a viselkedésem sokan azt hiszik hogy értelmi fogyatékos vagyok de amúgy nincs semmi ilyen bajom csak nagyon sok bennem a félelem és lefagyok az emberek előtt és ezért gondolják ezt rólam. Most 20 évesen próbálom a lemaradásaimat behozni. Elkezdtem főzni sütni angolt tanulni felbiciklizek a mátrába tisza tavat is körbe bicikliztem.
2021. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkit zavar ha valaki másmilyen, csak képes lehet tolerálni ezt. Ha van egy társaság amiben egy ember több szempontból is különbözik a többitől, akkor ideális esetben eltűrik, elviselik egymást. Viszont hosszabb távon jobban zavarja azt az illetőt, hogy nem tud beilleszkedni a környezetébe.


Tehát ha lenne olyan opció, hogy "idővel a különc embert zavarni fogja, hogy nem tud beilleszkedni a környezetébe", akkor azt választanám.

2021. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1. es vagyok sztem azért nem fogadják el azt aki más mert hasonló ember hasonlót vonz. Külömböző emberek nem vonzák egymást és aki kilóg a sorból az nem tartozik bele úgymond a normális ember közé. De ettől még az az ember is lehet ugyan olyan értelmes csak másabb picit
2021. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól lehet más, hogy nem akar görcsösen más lenni.
2021. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Diagnosztizálatlan autista vagyok
2021. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!