Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én kifejezetten szentimentá...

Ha én kifejezetten szentimentálisnak érzem magam, a környezetemtől viszont általában azt kapom, hogy érzéketlen vagyok, akkor kinél lehet az igazság?

Figyelt kérdés

Szeretnék már egy kis önreflexiót gyakorolni.

Van valaki hasonló cipőben?



2021. máj. 15. 03:08
 1/2 anonim ***** válasza:

- Önmagad számára a szentimentális állapot a környezetéhez képest kicsi, míg neked az nagy teljesítmény.

- A szentimentalizmusod nem nyilvánul meg elég erősen a külvilág számára, ezért érzéketlennek látnak.

2021. máj. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van de én nem tartom magam szentimentálisnak annyira. Inkább másban nyilvánul meg, pl segítek másoknak, meg figyelek másokra (én így látom magam) mégsem elég ez nekik hisz még így is önző vagyok a szemükben aki csak a saját érdekeit nézi. De lehet csak azért mert régebben kevésbé figyeltem másokra és maradtam a skatulyában vagy tényleg csak én értékelem fel annyira hogy figyelek másokra, és lehet fejlődött ez bennem valamennyit, mégsem elegendő mások számára.
2021. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!