Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az teljesen ki van zárva,hogy...

Az teljesen ki van zárva,hogy egy kifejezetten kövér nő vonzónak és szépnek érezze,lássa magát? Vagy legalább jól érezze magát a bőrében?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a nagyon nagy méretű nők többsége nehezen fogadja el magát ilyennek.Van esetleg kivétel?

Én sokszor próbáltam éreztetni ekkora hölggyel,hogy számomra így szép és vonzó,nem volt könnyű elhitetni.



2021. márc. 31. 08:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%

Te nem fáradsz...


Mutatnál egy képet az ideálodról?


És am. miért nem költözöl Amerikába? Vicc nélkül. Ott nagyon sok ilyen nő van.

2021. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Elvileg itthon is vannak ilyen nők,hiszen Magyarország Európa egyik legelhízottabb országa.Nyilván sokkal kevesebben,mint Amerikában.
2021. márc. 31. 08:23
 3/36 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez az, elvileg... De én személy szerint nem láttam sok 150 kiló feletti nőt. (Bár nem járok mérleggel.)
2021. márc. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a társadalmi elfogadottság miatt helyeződik nyomás a nőkre. A tökéletes alakú, modell külsejű nők közül sokan is mindig azzal foglalkoznak, hogy jajj mi van ha őket nem látják vonzónak, jajj mit mondtak róluk mások stb.

Egyébként:

Van duci társkereső, regisztrálj oda.

2021. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Vannak ilyenek igen. Szerintem sok esetben még az is küzd önértékelési problémákkal, akiről nem is gondolnánk (mert karcsú, vékony mittudomén), de nyilván a kövér nők extrám kapják a sz-rt meg utálatot a nyakukba. De igen, vannak olyanok, akik kifejezetten vonzónak látják magukat.
2021. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%
Hát szerintem ha valaki kövér és nem törekszik rá, hogy lefogyjon, akkor elvileg jól kellene éreznie magát a bőrében. Máskülönben próbálna lefogyni a saját érdekében. Szóval szerintem van olyan, aki úgy érzni jól magát és nem zavarja. Ha meg igen, akkor az tényleg a társadalmi nyomás miatt lehet. Amikor még a Tv-ben is azt halljuk, hogy ilyen meg olyan fogyasztók vannak, mintha olyan nagy tragédia lenne, hogy valaki kövér. Ezek után nem csoda, hogy aki az, rosszul érzi magát.
2021. márc. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Fent vagyok a ducitárs oldalon,de ott max. molett nők vannak.

Szeretném elhitetni,megéreztetni a nagyon nagy nőkkel,hogy ők is lehetnek vonzók,szexik. Nem minden férfi nézi le őket,gúnyolódik rajtuk.

2021. márc. 31. 08:40
 8/36 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha kedves vagy egy ilyen nővel, bókolsz neki, megdícséred, megmutatod neki, hogy ő nem lesz kevesebb attól, hogy ilyen az alkata, akkor sokat lehet javítani azon, hogy önbizalom hiányos, vagy ilyesmi.
2021. márc. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van olyan barátom, akinek kifejezetten a túlsúlyos nők az esetei, de nyilván van sok olyan férfi is, akinek nem.
2021. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy egy eltorzult szépségideállal rendelkező férfi vonzónak találhat egy betegesen elhízott nőt, úgy előfordulhat az is, hogy a betegesen elhízott nő is eltorzult szépségideállal rendelkezik, és szépnek látja magát. A baj nem mindig jár egyedül.
2021. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!