Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, hogy eljutottam arra...

Az baj, hogy eljutottam arra a szintre, hogy komolyan irigylem a pszichopatákat, amiért nekik nincsenek különösebb érzéseik, és hogy annyira nyugodtak, illetve megfontoltak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy nem lenne depresszió, sem szerelem, a negatív vélemények együk fülön be, a másikon ki... ilyesmik.

2021. máj. 15. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Én úgy érzékelem, hogy én is tökéletes pszichopata lennék és sokszor el is gondolkodok rajta. Nem azért azok mert nem éreznek semmit, hanem pont azért mert mindent éreznek vagy éreztek már. Elértek egy olyan magas szintre ahol már átlátják a dolgok valódi működését. Persze ez nem látszik rajtuk. De az élet formáz minket azzá akik leszünk. Persze vannak olyanok is akik tényleg betegek, de te is lehetsz még pszichopata csak gondolkodj sokat az életen meg a valóságon, a világunkon. :3
2021. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon sokszor elgondolkozok hogy az vagyok e...de én egy erős depresszió után nem érzek semmit,szóval nem tudom...nem jó ilyennek lenni.
2021. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Miért kell egy ilyen lelki deformitást romantizálni? Örülj neki, hogy nem sivár a lelki életed és ép vagy pszichén.

Gondolj bele, hogy mindenhez hozzáérnél és csak pusztítani tudnád, mivel képtelen lennél bármiféle lelkiséget igénylő alkotásra. Pláne művészeti tevékenységekre. Az emberek megijednének a debil tekintetedtől.

Hagyjuk már ezt a degenerált korszellemet, hogy oltáron áldozunk a pszichopatáknak!

2021. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

3

Te sem vagy tisztában a pszichopatizmus fogalmával, mivel egyáltalán nem jellemző rájuk magasabb fokú pusztítás. A különbség annyi, hogy ők racionálisak, így módszeresen pusztítanak, a normális emberek pedig negatív érzelmek hatására. Minden szempontból ők vannak előnyben. Mondhatod, hogy "de szar nekik, nem érzik a szerelmet", de ők nem is tudják, hogy mit kellene érezniük. Én azt mondom, hogy sok pszichopata élete többet ér mint 5 átlagemberé egybevéve.

2021. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel én is így vagyok. Inkább lennék az mint ilyen szorongós depressziós szar. Komolyan mondom.
2021. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Miért ne lenne? Szerintem észreveszik azt a sok érzelmet, amit körülötte tanúsítanak az emberek egymás, illetve a dolgok iránt és szerintem feszélyezheti ez. Amúgy meg mit nevezünk pusztításnak? Én nem a zodiákus gyilkosról, meg az ilyenekről beszélek, hanem a multik igazgatóiról, meg akik az ilyen cégek üzletpolitikáját írják. Pl. a Monsanto embereit, vagy akik tudták, hogy a teflon rákkeltő, de a profit miatt hagyták, hogy milliók haljanak meg rákban.

Pláne, miért érne többet az életük?

2021. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem mellesleg, hogy egy pszichopata több embert el tud érni pusztítás terén, mint egy neurotikus egyszerű Józsi, aki magán éli ki a frusztrációt, a bunyós Jancsi meg a feleségét veri csak félholtra.
2021. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6

Üzletpolitikáról van szó ebben az esetben, benne is van az 'üzlet' szócska, ahol nincs helye érzelmeknek, tehát egy érzelemmentes ember jobban végzi a feladatát hasonló pozícióban. Nincs ezzel gond. Az üzlet a pénzről szól akár pusztítás árán is. Ugyanezt tenné egy nem-pszichopata igazgató is, csak kisebb sikerrel, na meg néhány álmatlan éjszakával.

2021. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy Coca-Cola vezérigazgató nem gondolom, hogy ép ésszel végig bírna egy ilyet csinálni, hacsak nem pszicho.
2021. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahol igazuk van, de ha azt nézed, az ország nagyban is kezd ilyen lenni.
2021. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!