Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavaró az ha sétálsz a teraszr...

Zavaró az ha sétálsz a teraszra a helyedet keresve és néznek a már ott ülők mint a birkák?

Figyelt kérdés
2021. máj. 16. 23:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem jó kategória, Emberi tulajdonságokhoz akartam.
2021. máj. 16. 23:17
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Miért lenne zavaró? Nyilvános helyen jelentél meg, tehát számítani kell mások tekintetére. Az emberek biológiai jellemzője, hogy figyelik a környezetüket, mint bármelyik tudatos élőlény. Ez ösztönös! Persze, az embereknél (néha más emlősnél szintén) létezik a kíváncsiság is.

Kellemetlen az tud lenni, ha később, már ott tartózkodásod közben is bámulnak. Az már az illetlenség kategória! (kivétel, ha éppen te vagy hivalkodó, ami őket zavarja)

2021. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy én "hála istennek" nem látom mer vak vagyok de én is imádom amikor a kutyámmal bemegyünk egy teraszra akkor pár másodperc csend.. Értem én hogy fura meg ismeretlen de miért kell bámulni? Ahol ezt nem tapasztaltam az Spanyolország, sőt ott jártam úgy hogy leültetett valaki hozott kaját és amikor akartam fizetni mondta hogy "ahh senor én csak egy vendég vagyok és ez egy önkiszolgáló étterem" , akkor úgy egy picit kellemesen meglepúődtem.
2021. máj. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Zavaró. Bezzeg, amikor az utcán ránézek a nőkre, férfiakra, basznak visszanézni rám, akkor egy teraszon sem kell bámulni, ha odamegyek! F
2021. máj. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy zavar. De nekik ez az élet, amire oly nagyon vártak. Tévébe már uncsi volt bámulni az embereket, 3D-ben kell.
2021. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy zavar, intim szférába lépés. Lusták leküzdeni az (állati) ösztöneiket és/vagy unatkoznak.
2021. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!