Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érzem már jól magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem már jól magam 36 éves férfiként, ha mindenhová egyedül kell mennem? Egyedül kirándulni, egyedül beülni egy moziba, egyedül egy most nyíló teraszra meginni egy koktélt. Pár éve tök jól elmentem így mindenhová. Haverok messze élnek(cs).

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok a hülye és jól kellene éreznem magam, feltöltődöttnek kellene lennem egyedül. Haverok cs-családosak
2021. ápr. 18. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Majd ha találsz egy nőt, aki jól lehúz, akkor értékelni fogod ezt az időt.
2021. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Az nem derült ki, hogy mire vágynál, kivel szeretnél menni.
2021. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

30-as éveimre az én barátaim is vagy elköltöztek messzebbre, vagy családosak lettek gyerek lett és nem érnek már úgy rá.


És inkább a gyerekesek járnak össze oda meg nincs kedvem menni.


De lényeg, hogy már nincs lehetőség a barátokkal elmenni kb sehová max évi 2x találkozunk.


És egyedül nekem sincs kedvem, viszont én nem is megyek.

2021. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert jó (néha) beszélgetni, ökörködni, feltöltődni más társaságában...
2021. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

,,Mert jó (néha) beszélgetni, ökörködni, feltöltődni más társaságában..."


Bizony, néha jó lenne.


,,És egyedül nekem sincs kedvem, viszont én nem is megyek".


Viszont az nagyon nem jó, 30-as ként besavanyodva lenni, az ember kisugárzása meglátszik emiatt, ami nem túl pozitív. Ráér az 65 felett.

2021. ápr. 18. 13:57
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi zárójelben a (cs) és milyen a cs-családos?
2021. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mikor 36 éves voltam, akkor még nős voltam és sajnos a nejem sehová nem jött el velem, otthon volt, vagy a "kedves " barátnőivel trécselt.

Összeállt egy másik férfivel, elváltunk.

Tizenhárom éve mászkálok egyedul és azt látom,hogy rengeteg boldogtalan pár,unott barát van itt - ott.

Hát akkor már inkább magam maradok, mert barátaim is elkoptak az évek alatt.

Unalmas persze,jó lenne beszélgetni, nevetni, mászkálni valakivel, de erővel nem lehet barátkozni.


Sokan vagyunk egyébként így,


52 F

2021. ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7. Egyutterzek.
2021. ápr. 18. 14:42
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hahó! Mi az a két cs? Nem hagy nyugodni.
2021. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Cs-család.
2021. ápr. 18. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!