Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy normálisan,...

Miért van az, hogy normálisan, korrektül válaszolok egy kérdésre, és lepontoznak nullára?

Figyelt kérdés
Nem a pontokért vagyok itt, hanem, hogy segítsek az embereknek, de ez már rendkívül idegesítő. Pl: szeretitek a paradicsomot? Én nem. 0%, Fáj a fogtömés? Nem. 0% Van kedvenc könyved? Van. 0% Mi ennek a magyarázata?

2017. aug. 23. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem azt nézik mennyire hasznos a válaszod, hanem mennyire egyezik az ő véleményükkel. Like-dislike. Meg vannak azok a trollok akik mindenkire pirosat nyomnak, nem is érdemes foglalkozni vele.
2017. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Kb egy fél napja volt ugyanilyen kérdés.


Amúgy meg az egész % rendszert ki kéne venni aztán kész.

2017. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Ha kivennék akkor honnan tudnád melyik a hasznos válasz?
2017. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

43% Hát neked pont, hogy jól jönne. :D


Amúgy meg szerintem is ki kéne venni a pontozást, és csak olyan opció lehetne, hogy ha idegesít egy adott válaszoló, mert folyamatosan gyűlölködik, trollkodik, akkor letilthatnád, így nem látnád a válaszait.

2017. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

„Ha kivennék akkor honnan tudnád melyik a hasznos válasz?”

Igazad van mert, a kérdező nem tudja eldönteni hogy, számára melyik a hasznos válasz...

2017. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
4. De ha letiltanád a válaszolót, aki idegesít, utána lehet, egyszer pont ő válaszolna normálisan az egyik kérdésedre, amit ugye te nem látnál és mások meg lehet, úgy lennének vele, hogy "Ohh erre a kérdésre valaki már leírta a választ, minek írjam le én is még egyszer ugyanazt?", te meg azt látnád, hogy senki se válaszol neked :D
2017. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Látom már valaki beírta, de ennyi a trükk, a kérdező úgy is el tudja dönteni, hogy melyik számára a hasznos válasz, nem kell ehhez pontozás.
2017. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Látom megjött ide is a pontozó 😂
2017. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

Úgy válaszolhatnál, hogy megindokolod miért nem fáj a fogtömés, tehát az élményeidet osztod meg.

Az ilyen válaszok semmit sem érnek indoklás nélkül.


"Pl: szeretitek a paradicsomot? Én nem. 0%, Fáj a fogtömés? Nem. 0% Van kedvenc könyved? Van. 0% "


Valaki szereti a paradicsomot, te nem. Ha megindoklod miért nem, akkor a paradicsomos elfogadjA...de ez a kategórukus ,nem, támadásként éli meg.

2017. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

Amúgy meg az egész % rendszert ki kéne venni aztán kész.


A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.

# 2/9 Időpont tegnap 23:07 Ez a te válaszod.


Hát úgy néz ki akkor a pontozás szerint a többségnek mégis kell a pontozásos rendszer nem?:D

2017. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!