Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy pár ember...

Miért van az hogy pár ember csak extravertáltabb, érdekesebb, könnyeben szerez barátokat mint másik?

Figyelt kérdés
Tisztelem magam és értékelem személyiségem de néha annyira idegesítő hogy bármilyen könyvet olvasok, fejlesztem magam pár ember csak "hülyébb" és mókásabb és sokkal spontánabb: csak úgy jönnek ki az ötletek és a szavak a szájából. Ez hogy van? Mindig aki tudatlan annak könyebben jönnek a barátai. Képzeld el egy átlagos tini 16 év alatt folyamat tudatlanságban élt, értelmetlen dolgokat csinált: rászok alkoholra,bulizik,cigizik, folyamat netlix,anime, youtube stb stb az a lényeg hogy dopamin folyamat megy a fejébe. Na és a másik egy ember akinek tudatos szülői vannak, egész életében egészséges táplálkozik, nem fogyaszt trash tartalmat interneten (alig van fent rajta), meditál néha filozófál belemélyül saját gondolataiba, sok időt tölt a természetbe. De az első még mindig kreatívabb és spontánabb mint a második. Miért? Minél tudatlanabb egy ember annál könyebb barátokat szerezni? Mit gondolsz? Milyen tanácsot adnál ilyen problémára, ha túl unalmasnak érzem magam stb? 16/F

2021. máj. 18. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
mert lökik a vakert a semmiről tudnak pofázni, ezt meg valamiért szeretik az emberek
2021. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

"könyvet olvasok, fejlesztem magam"


dehogy olvasol te könyvet. ha olvasnál nem lenne ennyire szar a helyesírásod

2021. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a 16 éves korosztály nem azzal foglalkozik, hogy mi egészséges vagy, hogy mi lesz velük az életben.
2021. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 de valamiért mégis érdekes és eltudnak beszélgetni. Ezt nem értem. Te hogy vagy vele? Könnyű beszélgetni neked? Miről szoktál beszélni?

#2 bocsi. Nem annyira nézem a helyesirasomat próbalom jól leírni de nem fog izgatni hogy most pontosan irom le vagy nem.

#3 ez mennyire változik később? Marmint h hogyan beszelnek egymassal az emberek pl 25evesen.

2021. máj. 18. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem rosszul látod.

Nem attól barátkozik valaki könnyen, hogy értelmetlen dolgokat csinál vagy mert tudatlan, hanem attól mert könnyen megérti az embereket, önmagát jól tudja kifejezni, energiát fektet a kapcsolatépítésbe, széleskörű érdeklődése van stb.

2021. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aha, köszi. De ez mit jelent hogy önmagát könnyen kifejezi. Miért van hogy a másik ember sokkal spontánabb meg kreatív mint én meg sokkal bolondosabb? Akkor is ha a társalkodást, pl. iskolába vagyok barátaimmal lazításnak és kicsit hülyülésnek veszem akkor is nem vagyok olyan kreatív, csak így nem jönnek gondolatok...Nem tudom...
2021. máj. 18. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember másban jó, ez is egy ilyen dolog, viszont ez is, mint minden más fejleszthető.
2021. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Néhány év múlva már egész más lesz a helyzet és te is másképp fogod látni. Igen ez kifejezetten tini probléma amit írsz de ez teljesen normális
2021. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%

Ne haragudj, de még a helyesírásodon is változtani (javítani) kellene !

Egy kis müvelödés senkinek sem árt.

2021. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!