Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még ilyen ember rajtam kívül?

Van még ilyen ember rajtam kívül?

Figyelt kérdés
YouTube-on még sosem like-oltam, sosem dislike-oltam, sose csináltam lejátszási listát/lejátszási sort, nem raktam semmit a megnézendő videókba, nem írtam kommentet, nem írtam elő csevegésbe, nem írtam/szavaztam közösségi posztoknál, nem iratkoztam fel sehova (értelemszerűen akkor csengő sincs nyomva), és még sorolhatnám, de a lényege az, hogy a videók megnézésén kívül még semmit nem csináltam. Van még ilyen ember? (Nyilván a kérdés azoknak szól, akik néznek YouTube-ot.)

2021. máj. 19. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos. Főleg azok, akiknek fiókjuk sincs. Ők a videónézésen kívül mást nem is tudnak csinálni.
2021. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem van fiókom. Olyan is van, hogy van fiókod, és nem csinálsz semmit?
2021. máj. 19. 14:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nekem is csak azért volt saját fiókom, mert azzal mindegyik videót engedi lejátszani. Egy jó ideje már több dologra használom.
2021. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak van fiókja, de ő se "csinált" még semmit eddig. Kb. mint ahogy írod.
2021. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok földönkívüli.
2021. máj. 19. 14:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se csináltam semmit. Egyszer próbálkoztam elmenteni későbbi megnézésre videókat, de nem lett belőle semmi.

Nincs ebben semmi, nem is értem ,hogy merült fel.

2021. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak úgy meg akartam kérdezni.
2021. máj. 19. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Én se csináltam még rajta semmit. Azt de tudom már, fiókom van,e.szerintem van, mert mindent megtudok nézni.
2021. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak pár csatorna van, amit követek, mert érdekel mit tesznek fel, de kommentelni nem szoktam, meg lájkolni sem. Illetve lejátszási listáim sincsenek.
2021. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!