Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes ezt pszichiáterrel...

Érdemes ezt pszichiáterrel kezeltetni? Lehet ebből gondom azon kívül hogy kb már összeroppanok idegileg?

Figyelt kérdés

Rövid leszek, nem tartok fel senkit aki segítene:


Néha minden előjel nélkül elvesztem a valóságérzetem. Megváltozik a látásom vagy én nem tudom hogy mondjam. Kb mikor az ember ébren van 30 órája olyan érzés tör rám.

- Spontán érkezik

- Szorongok

- Ingerült leszek (nagyon durván ingerlékeny)

- Összezavarodok

- Annyira ráncolom akaratlanul a homlokom hogy belefájdul a fejem

- Iszonyat mód megvisel lelkileg

- Mintha lenne a tudatomon egy plexiburok, vizuális, audiális ingerek valahogy tompítva érkeznek hozzám


Lehet ez a szorongás megnyilvánulása? Nem helyzetfüggő mikor jelenik meg. Teljesen véletlenszerűen jön és néha órákig néha napokig tart. Most épp 2.-3. Napja nem tudom pontosan. Utálom. Mi az úristent tegyek?


22 éves vagyok



2020. máj. 3. 10:51
 1/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok stresszes alapjáraton

Nincs depresszióm, SEMMI - Ez a ciki


Semmi de rohadtul semmi bajom, de ez mindig visszatér.

2020. máj. 3. 10:52
 2/7 A kérdező kommentje:
Ott tartok hogy megpusztulok. Nem bántottam soha senkit semmit, magam se, nem is tenném, de nem tudom mit kezdjek. Sportolok, mozgok sokat, aktív életem van, nem latok semmi okot.
2020. máj. 3. 10:53
 3/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
Minden kellene. Pszichiater, neurologus, koponya Ct, laborok. Minel hamarabb, ha lehet, de most itt ez a qva virus..
2020. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na igen. Covid barátunk mindenre gondol.

Köszi a választ.

2020. máj. 3. 11:11
 5/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

En hasi sebeszeten dolgozom, de kapasbol rengeteg dolog edzembe jutott az alapjan, amit irtal. Mint mentalis, mint fizikai dologra vezetheto dologra, mert pl nem lehet rogton ravagni hogy na, ez tuti mentalis dolog csak.

Nagyon kene egy alapos anamnezis, kiterjesztett labor, kepalkotok, es igy szakorvos fele iranyitani a dolgot.

2020. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2020. máj. 3. 11:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is el kellene menni nem csak pszichiáterhez ahol ki vizsgálnak mert akkor biztosat lehet tudni, nem érdemes ezzel játszani.
2020. máj. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!