Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is elment a kedve a...

Másnak is elment a kedve a tanulástól?

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok és a covid alatt teljesen elment a kedvem a tanulástól. Nem éreztem motivációt és a jegyeim is romlottak, pedig a szüleim szigorúan fognak, a rossz jegyekért kapok a nadrágszíjjal. Most már megint rendes iskola van, de nem jött vissza a kedvem sajnos.

2021. máj. 21. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kell egy kis idő míg visszarázódsz, mindenkit leszívott ez a rossz időszak. A nyár is segíteni fog kicsit feltöltődni, találkozz majd a barátaiddal, haverokkal.


Ha továbbra is marad a rossz kedv, akkor depresszió is könnyen lehet, ebben az esetben jó lenne egy szakember. Ha már most is úgy gondolod hogy jó lenne, akkor nyugodtan szólj a szüleidnek hogy régóta letört vagy és nem érzed jól magad lelkileg.

2021. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy depressziós lennék. Más dolgokat szívesen csinálok. Mondjuk gyakrabban vagyok rosszkedvű mint korábban.
2021. máj. 21. 22:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok motivált. Ha meg végre ráveszem magam,hogy na, meg kéne ezt csinálni végre, akkor meg valami mindig eltereli a figyelmem. Nem tudok mit kezdeni vele…elég zavaró, főleg hogyha holnapra kéne az a bizonyos feladat :D

De amúgy szerintem nem vagy depressziós!

Csak annyi, hogy 2 hónapot otthon ültünk, es már unjuk..

2021. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez a halogatás nekem is probléma
2021. máj. 21. 23:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem felhalmozódott egypár házi+ még órai is :/
2021. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit csináljak ez ellen….. :( ha te esetleg tudsz valami módszert, megköszönném :)
2021. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Igaz, nekem normális szüleim vannak.

2021. máj. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Hát valahogy bírd ki nyári szünetig. Utána újult erővel jobb lesz hidd el
2021. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges az iskolában ""tanulni"". Tiktok karrierrel hamarabb befut az ember.
2021. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!