Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jó ebben az életben? Mi...

Mi a jó ebben az életben? Mi értelme itt lenni mindennap küzdeni az élettel szenvedni meg ilyenek?

Figyelt kérdés
A nagy része igazából szenvedés. A legtöbb ember már észre sem veszi hogy szenved pl munkahely vagy bármi mert már megszokta. Mi a jó ebben az egészben? Nem jobb lenne meghalni mint itt lenni és szenvedni értelmetlenül? Főleg ha nem vagy okos vagy nincs valami különleges skilled akkor véged.

2021. máj. 22. 22:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
23%
Ha nincs vegzettseged, buta vagy, nincs munkád, akkor nem csodálom h szenvedsz...
2021. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Ez így nem igaz, de nem vagyok okos az tény.
2021. máj. 22. 22:30
 3/33 anonim ***** válasza:
58%
Senki nem mondta, hogy szenvedj. Lehetne normális éledet is. Te döntésed.
2021. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
20%

Semmi. Egyszerre vagyunk a Mennyben és a Pokolban. Minden ami valós, az a Menny, minden, ami hamis, az a Pokol.


A munka, a társadalomnak való megfelelés, az intézményes rendszer mesterséges kreálmány, ebből következően hamis, sátáni dolog.

2021. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
21%
Ha ezekkel ellenkezőt teszel, akkor "jutsz" a Mennybe, akkor vagy felszabadult és boldog.
2021. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
59%
1...Ha van vegzettseged, okos vagy, van munkád, akkor is szenvedhetsz...
2021. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%

Jelenleg erre csak azt az érdemleges választ tudom adni, hogy beszélgess valakivel az érzéseidről vagy menjetek el valahova, mert veled valami nem oké az biztos.

Szeretem az életem. Egyetemre járok és húzós volt ez az online oktatás, de büszke vagyok magamra, hogy végigcsináltam és büszke vagyok arra, hogy államira vettek fel, nem fizetősre. Szeretem a páromat, tavaly túlestem egy életmentő műtéten, ami mégjobban motivált arra, hogy érdemes élni, még csak azért is, mert a családom, barátaim,párom támogattak.Próbáld meg értékelni a "kis" dolgokat is, mert ha csak keseregsz és erősíted magadban a negatív gondolatokat csak felemésztenek. Ha rosszul vagy írj nyugodtan.🙂


21/L

2021. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
Semmi értelme nincs sajnos. Az élet szenvedés, viszont a létezés csak van, annak nincs értelme, az csak úgy létezik mint dolog. Sajnálom a pici babákat amikor megszületnek, mert a megszületés rosszabb a halálnál. Beleszületnek egy bizonytalan világba, ami 99% szenvedés, 1% elfogadható, de olyan mint boldogság, az nincs.
2021. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
34%
Gyerekek, mi lenne ha Eu-n kivül születünk akkor vagy a fejlettebb világon kivül? Tudom rossz érv, mivel mit érdekeljen a rosszabb. De szerintem ha lehet ennél is sokkal rosszabb mint ami van, akkor nem hiszem hogy a halálhoz való vágynak itt kéne kezdődjőn... Ha meg az országgal vagytok elégedetlenek akkor menjetek szavazni, vegyétek ki az életből a részetek. Az élet nem csak kínból áll... Mondon miközben gyakran én is "depis" vagyok xd
2021. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
62%
Nincs értelme, akármit belemagyarázhat bárki, attól még ez nem fog változni.
2021. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!