Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy erzem az eletem romokban...

Úgy erzem az eletem romokban hever. Egy orok vesztes vagyok. Nincs semmim, borzalmasak igy a mindennapok.35 eves vagyok. Van igy ertelme barminek is? 😥😥

Figyelt kérdés

2019. júl. 6. 11:17
 1/7 Girlll3 válasza:
Mi történt? Nő vagy férfi vagy? Privátban írhatsz
2019. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Változtass rajta.
2019. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jolvan.. Majd valtoztatok 😒
2019. júl. 6. 15:45
 4/7 legal alian válasza:

Ha ennyi kérdéssel és ennyi válasszal megelégszel, nem jutsz messzire.

Midössze két sort írtál, de ebből is világos, hogy nagyon rosszul érzed magad. És erre még rá is erősítettél azzal, hogy egy oda vetett "változtass!" felszólításra engedelmesen válaszoltál "majd változtatok".

Már ebből is adódik, hogy feltedd a valódi kérdéseid közül az elsőt: miért érzem magam ilyen sz@rul? Mert úgy sejtem... de nem is, inkább meggyőződésem, hogy előbb volt a rossz érzés, és utána a "nem értem el semmit az életben".

Következő kérdés, van-e bárki aki elfogad olyannak amilyen vagy? Vagy volt ilyen? A problámád eredete, lehet akár annak a lelki visszhangja, hogy a pokol bugyrait járod az érzelmi magányosság miatt.

Ezek az én kérdéseim hozzád. De az igazi az lesz, ha Te teszed fel a sajátjaidat. Nem fog gyorsan menni.


Mivel közel egy éve birkózom a saját hasonló kérdéseimmel egész komoly tapasztalat kezd összegyűlni. Jó lett volna 35 évesen belekezdeni, de akkor megragadtam ugyanennél a kérdésnél amit feltettél. Akkoriban először váltam, most a második van folyamatban. Megjártam a depresszió feneketlen mélységét, öngyilkossági kísérletet. Csak aztán kerestem kiutat. Hosszú volt, és még sok van belőle hátra. Számomra egy önismereti csoport hozott komoly előrelépést. És ezen a ponton megköszönöm a kérdésed, mert eszembe juttattad, hogy írjak nekik. A tréning letelte után is összejárunk. Igazából ők jelentik a fél évszázados életemben az első olyan közeget, ahol valóban érzem, hogy elfogadnak.


Azt hiszem sokféle úton juthatsz előre. Keresd! Csoport, vagy egyéni terápia, vagy bármi ami előre visz. De nem hiszem, hogy rajtad kívül bárki más fogja megválaszolni a kérdéseidet. De ne maradj magad. Értem, kérj segítséget!


Szebb napot, és jobb kedvet kívánok.

2019. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ironikusan irtam a valtoztatokot..... Azert volt ott a vegen a smile. Nyilván segitseget vartan volna. Nem egy változtass felszolitast....
2019. júl. 6. 20:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Sajnálom, hogy te is ebben a helyzetben voltal. Egyszer elmentem egy ilyen önismereti csoportba, az utolso oran nem tudtam resztvenni, mert apukam akkor mar rakos volt, es a munkahelyem utan, mentem egy masik helyre dolgozni, keso ertem volna haza, nem rudtam elmenni az utolso orara... A tanar nekem esett vagyis a csoportvezeto, hogy most szorakozok vele!????? Merthogy mult heten mondtam, h nekem is jo az a nap... Na onnantol meg se hivtak karacsonykor forraltborozni ugyanis ez karacsony elott volt es ki lettem utalva
2019. júl. 6. 20:21
 7/7 legal alian válasza:

Bocs,hogy smile-ból nem vettem le a lényeget.

A segítséget illetően idéznék egy gondolatot Csernus dokitól. Szó szerint nem megy, valami olyat írt, hogy nem szívesen ajánl pszichológust (itt most a trénerre helyettesítsd be), mivel szerinte az egyetlen hiteles mód a kiválasztásra az, hogy elmész és megérzed, hogy kialakul-e az első alkalommal az a bizalom, ami kell ahhoz, hogy elfogadd a segítségét. Az már nehezebb, ha sokadik alkalommal derül ki, hogy mégse jó. Mindenesetre egy konkrét kísérlet sikertelensége, csak annyit jelent, hogy nem ő volt az alkalmas segítség.

Próbáld mással. Vagy más módon.

Sok sikert!

2019. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!