Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Osama bin Laden jó ember volt?

Osama bin Laden jó ember volt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 23:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
67%

A wikipédia szerint


Kezdetben a Szovjetunió ellen harcolt Afganisztán 1979-es lerohanása idején az Amerikai Egyesült Államok támogatásával, majd az amerikai agressziót követően a Nyugat ellen fordult és 1996-ban és 1998-ban fetváiban felszólította a muzulmánokat, hogy addig öljenek meg amerikai egyesült államokbeli és a vele szövetséges országokból származó civileket és katonákat, amíg azok vissza nem vonják támogatásukat Izraeltől és ki nem vonulnak az általuk megszállt iszlám országokból. Az al-Káida vezetőjeként számtalan terrorakció fűződik a nevéhez. Ő állt az Egyesült Államok ellen elkövetett, 2995 áldozatot követelő 2001. szeptember 11-ei terrortámadások hátterében.

2021. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
47%
Nem
2021. júl. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
67%
21 vagyok nemtudom miért kelett lepontozni én csak leírtam amit a wiki ír
2021. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
44%
Honnan tudhatnánk? Minden, amit tudunk, másoktól jött. Ki tudja, hogy hány %-a hazugság? Csak úgy dönthetted volna el, ha beszélsz vele (is). Mit tett egyáltalán, miért.. stb..
2021. aug. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Inkább vele lennék szövetségbe, mint az amcsikkal
márc. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!