Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereknek tenyleg szamit...

Az embereknek tenyleg szamit a szerelem es a csalad?

Figyelt kérdés
Csak en latom azt, hogy mindenkinek sokkal fontosabb a szorakozas, az "elet", hogy minnel tobb dolgot megtapasztaljon?

2021. máj. 23. 01:42
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Én nem nagyon ismerek olyat aki szórakozásból alapít családot.
2021. máj. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Ami családokat ismerek, ott gorombáskodnak egymással, és kihasználják egymást. Személyesen egyetlen jó családot sem láttam.
2021. máj. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontosabb lenne (ha úgy tetszik, az lenne az "élet"), ha lenne nagyon elmélyült, szeretetteljes párkapcsolatom, később meg közös gyerekek. Az már nem feltétlenül az én hibám, nem jön össze ez az élet.
2021. máj. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Több férfit ismertem, akik csak 14-17 éves koruk közt voltak szerelemesek, többé életükben nem, de akkor, fiatalon nagyon. Igazából olyankor kellene családot alapítani, amikor igaziak az érzések, mert később ezek a férfiak már csak azért állnak össze nővel, hogy legyen szex, meg aki főz, mos, takarít. Ezért nem is veszik a férfiak egy ideje feleségül a nőket. Fiatalon nincs már házasodás, később meg már nem szerelmesek, csak jól kijönnek egymással, de az nem elég az elköteleződéshez.
2021. máj. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
És ezek az élettársnak tartott nők nem boldogok. Nem buták, látják, hogy nem kellenek eléggé.
2021. máj. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem akinek esze van, az manapsag mar nem nagyon akar csaladot, inkabb a sajat maga kis eletet tervezi.
2021. máj. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Nekem fontos. Szeretnék családot. Az én családom is jó család volt, szeretném ugyanezt megadni a gyerekeimnek.

Az említett dolgok miért zárják ki egymást?

2021. máj. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es

Szerintem pont az a baj,hogy ha szerelemből alapítanak családot,mert a tűz általában hamar elmúlik,jön a megcsalás,rossz házasság,válás.

2022. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!