Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyen egy kedvenc színem?

Hogy legyen egy kedvenc színem?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon zavar ha a dolgok nem passzolnak össze, nincs egy adott színkavalkádom, nem lehet több szín vegyítve stb.

Ezért most próbálok egy adott színnél leragadni.

Eddig a lazac, korall rózsaszín fogott meg és már egy ideje gondolkodás nélkül is összegyűjtögettem cuccokat ebből vagy hasonló rózsaszín színből mint fésű, hátizsák, mobilom is olyan, cipő stb de mostanra valahogy kilábaltam ebből mert ezt olyan kényszeresen szerettem meg mert úgy voltam vele, hogy ez olyan kellemes alap lányos szín stb..de mikor megvettem az új mobilomat ami kissé elütött az eredeti kedvenc színemtől és kicsit narancsosabb amúgy pedig láttam élőben de mégis..és egyszer próbáltam már hogy sok cuccot veszek magamra ami pink de túl sok volt és kicsit dedósnak éreztem magam.

Ez az ötlet amúgy onnan jött, hogy a barátnőm kedvenc színe meg a piros és neki a haja is piros, táskája is, fésűje így talán itt ragadt meg hogy nekem is kell egy szín, korábban nem zavart hogy nincs.

Most terveztem kék hajat magamnak ami volt régen is szerettem de közben meg tervezek új iphone telefont is venni hamarosan (iphone 12 mini) viszont itt nem tetszik valahogy a kék és jobban tetszik az új lila. De valahogy magamon nem képzeltem még el lila hajat és nem lehet átmenetes mert az zavar valamiért, csak 1 szín.

Így most fogalmam sincs melyik az örök kedvenc színem mert zavarban vagyok, de régen mikor suliban volt ez a bemutatkozós cucc akkor mikor volt a kedvenc szín kérdés lilát mondtam és többen is.

Mondjuk evvel jobban tudok azonosulni mert a kedvenc virágom az ibolya ami szintén lila, meg az orgona, írisz mind lilák. De hajon valahogy nem mutatna mutatósan talán mint a kék de lehet csak mert nem találtam megfelelő árnyalatot.

Viszont az meg szintén zavarna ha kék hajam lenne és lila telefonom mert valahogy muszájnak érzem hogy 1 adott szín kavalkádom legyen. És most a kék hajon gondolkozok egy ideje de mondom hogy az iphone 12 mini kékje nem tetszik és úgy nem akarok ilyen drága mobilt venni.

Öltözködésem most össze vissza mert ezt is próbálom 1 adott stílusra ötvözni mint a full fekete, fekete csőnaci, fekete rövid ujjú mintás pólók és max egy fekete piros kockás ing.

Mit gondoltok, hogy válasszak kedvenc színt és olyanná varázsoljam a dolgokat körülöttem? Most mondhatjátok hogy jajj ne foglalkozz ilyenekkel de muszájnak érzem ilyen kényszeres dolog. Eddig nem zavart de mostanában igen.

Amúgy mindenképp iphone telót veszek mert ez az egy jött be és a mérete fontos. Természetesen én fizetném mind amúgy.

Nektek mi az ilyen kedvenc színetek amiből próbáltok sok cuccot beszerezni?



2021. máj. 23. 05:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kék.
2021. máj. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szürke. Van vagy ötven árnyalata.
2021. máj. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nagyon erőltetett.
2021. máj. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Kár ennyi energiát fektetni egy troll kérdésbe.
2021. máj. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4.esküszöm nem troll kérdés bár higgy amit akarsz úgyse tudlak megggyőzni...
2021. máj. 23. 17:04
 6/8 A kérdező kommentje:
3.tudom de akkor mit csináljak hogy ne érezzem ehzt hogy kell mindenképp 1 kedvenc szín?
2021. máj. 23. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy időben a kék és a piros megszállottja voltam. Azóta már nem, ez valahogy így elmúlt (bár még kicsit érződik, mert nem fogok kidobni semmit csak amiatt mert most épp már nem mániám az a szín, maximum kevesebbet hordom azt a ruhát, vagy nem csak a piros tollamat használom, ilyesmik). Nekem most épp nincs kedvenc színem, inkább hangulathoz kapcsolódik, épp mi jut eszembe, ha megkérdezik. Meg nekem most épp minden ami pasztell, tetszik. Szerintem felesleges azt hajtogatni, hogy mindenképp kell egy szín, de ha te így érzed, akkor időről időre válthatsz is ám. :) És akkor nem fogod megunni sem azt az egy színt mégis lesz "egy színed" esetleg. :)
2021. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7.Köszönöm szépen! :)Végre egy normális válasz.

sajnos szerintem is felesleges de egyfajta kényszert érzek erre amit nem tudok irányítani.

2021. máj. 23. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!