Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik emberi érzelmeket...

Melyik emberi érzelmeket tartod szánalmasnak, és milyen gyakran érzed ezeket?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Az irigységet. Még sosem éreztem, de másoknál érzékelem.
2021. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki felsőbbrendűnek mutatja magát másoknál, és lenézi az embereket.
2021. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem erzelem annyira, de a nagykepuseget utalom
2021. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenység és irígység. Ezeket sajnos sokszor érzem a testvéreimmel szemben a szüleink szeretete, figyelme stb felett, pedig már felnőtt vagyok. Igyekszem nem kimutatni, változtatni rajta, de sajnos mélyen belül érzem. A másik formája ami egyenesen irritál, de nem szoktam érezni az a párkapcsolatokban megjelenő féltékenység, irígység, bizalmatlanság.
2021. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, felpontoztam őket. A nagyképűség is teljesen jó válasz.
2021. máj. 23. 14:14
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Inkább leírom.

Az irigységet (amikor valaki azért sértődik meg mert, nekem valahogy jobb lett vagy sikerem van, és azt gondolja ez csak neki járhat ki) egy barátom is ilyen volt, azért nem beszélünk már.


Az érzést amikor valaki azért sértődik meg mert nem olyan vagy mint a másik, és a másik meg van győződve hogy ő tökéletesen él, és hogy nekem is az ő példáját kéne követnem.

2021. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az irígységet, az álszentséget és ez nem tulajdonság ugyan, de a kibeszélést.

Irígységet én is szoktam néha érezni, tudom, hogy ez az én önbizalomhiányomból fakad, idegesít is és dolgozom rajta.

A másik kettőt tapasztaltam kollégák közelében és rosszul vagyok tőle.

2021. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor valaki csak magára gondol és nem foglalkozik a körülötte lévő emberekkel akkor sem ha már többször kérték rá, hogy nem csináljon valamit. Engem ez szokott felidegesíteni mindig.
2021. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!