Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik az elveid?

Mik az elveid?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 02:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1. Megbízhatóság. Ha valamit megígérek, ahhoz tartom magam. Ha megbeszélek valakivel egy programot, akkor mindenképpen ott vagyok időben. 2. Kérdezni tudás. Ítélkezés helyett kérdezek, sokszor olyan választ kapok, amire nem is gondoltam.
2021. máj. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyvonalúnak kell lenni mások hülyeségével szemben. Vagyis nem kell egy eleve meddő vitába belemenni, vagy olyasmi vitázni, ami nem befolyásol az életedben semmit, vagy megpróbálni megváltoztatni valakit.


És ha adnak, fogadd el, ha ütnek, szaladj el. Tehát élni kell minden lehetőséggel, ami adódik, de tudni kell, hogy mikor nincs már keresnivalód valahol.

2021. máj. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A becsületes munka, altruista viselkedés az emberek irányába és hogy ne kétfilléres, egymondatos életbölcsességek alapján éljem az életem.
2021. máj. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az eszemre hallgatók, nem a szívemre. (Már ha ez elv)
2021. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az az egyetlenegy elvem van, hogy a világban nincs jó és rossz, mert minden csak nézőpont kérdése.
2021. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A másik kérdésem hogy szembemennétek az elveitekkel hogy kimásszatok a szegénységből?
2021. máj. 24. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
50% szív, 50% ész
2021. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!