Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akartad már kiölni magadból...

Akartad már kiölni magadból az érzelmeidet?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért, és mi lett a következménye?

2021. máj. 24. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Akartam
Még nem akartam
24 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Hogy miért? Mert tiszta szívből gyűlöltem az életemet és magamat.


De nem sikerült. Jobb is.

2021. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Akartam. Nem jött be. A szüleimmel való viharos és toxikus kapcsolat volt az oka. Ha nem éreznék, akkor nem fájna. Ha nem éreznék semmit, akkor bűntudat nélkül hozzájuk tudnám vágni az összes sérelmemet, és nem egy mondat után elsírni magam egy veszekedés alatt. Ha nem éreznék semmit, könnyebben meg tudnám szakítani végleg a kapcsolatot.
2021. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem akartam, mert nincs is. Soha nem sírtam el magam, csakis fizikai fájdalomtól. Így nem is tudok együttérezni senkivel...
2021. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

#3_as!

Ha ez így van, akkor neked a katonaság vagy ehhez hasonló a mérvadó.

2021. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Most is ezt akarom, de nem megy. Egyáltalán nem erre a világra való, amit én képviselek. Mindenkinek olyan egyértelmű minden körülöttem, én meg csak nézek.
2021. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A jó érzéseket nem kell blokkolni, mert azok nélkül nehéz lenne.
2021. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az iskolás korszakomban nem jöttek össze a párkapcsolatok, mert a személyiségem eléggé tutyi-mutyi/határozatlan volt. Ahelyett hogy megpróbáltam volna változtatni, inkább feladtam a harcot, és beletörődtem hogy egyedül maradok. Elnyomtam a bennem lévő vágyakat/érzelmeket amennyire csak tudtam. Azonban idővel egy üresség alakult ki bennem. Erre elkezdtem szívni, meg inni. Ma már felnőtt vagyok, és a kiinduló probléma még mindig fennáll. De már meg sem lesz oldva, mert egy súlyos szenvedélybeteg (drogfüggő, aloholista) lett belőlem.
2021. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mert hátráltatnak. Nem jött össze, így nem lett következménye.
2021. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akik rájöttetek, hogy nem tudjátok megtenni, mennyi ideig erőltettétek, mire felismertétek?
2021. máj. 24. 19:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb. havonta 2-3x jut ilyen eszembe, kellő idegállapotban, alkalmanként fél-1 óra amíg " lenyugszom.

Mostanában nem volt ilyen.

2021. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!