Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem vagyok képes kontrol...

Miért nem vagyok képes kontrollálni az érzelmeidet? Úgy érzem hogy csak hányással vagy vagdosással tudom visszaszerezni. Miért?

Figyelt kérdés
Elnézést a kifejezésekért. Bulémiás vagyok, kérlek ne bántsatok. Hasznos válaszokat megköszönöm.

2020. máj. 13. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jartal mar orvosnal a problemaiddal? A bulimia onmagaban veszelyes tud lenni a kiszaradas es a gyomorsav miatt, de ha vagdosod magad, akkor mar segitsegre lenne szukseged. Keress fel egy pszichologust, most online is van ra lehetoseg. Valoszinu nagyon szorongsz valamiert, es ha vagdosod magad, ha fajdalmat okozol magadnak, megszunik egy idore a szorongasod- priorizal az agy, a nyilt sebbel foglalkozik nem a stresszel.

Ha gondolod irhatsz privit is, de ide is kiirhatod, hogy mi az ami ugy erzed, hogy bant, mikor jelentkeznek a kesztetesek, miota tart ez az allapot. Magaban a bulimiaban nincs tapasztalatom, de a mentalis egeszseg temajaban lehet, hogy tudok segiteni.

2020. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!