Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálsz, ha sütés-főzésko...

Mit csinálsz, ha sütés-főzéskor megégeted a kezed?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 17:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
12%
Semmit. :D
2021. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%
6, hát mivel en zacskós fagyasztott cuccot rakok ra, nem konkrét jeget így nem túl hideg.
2021. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
59%

#9

Magas a fájdalomküszöböm. Ha belerugok valamibe akkor azért megy bőven :D

De az, hogy pl rámarkolok a forró tepsire, vagy rám fröccsen a forrásban lévő olaj vagy bármi, az nem igazán hat meg olyan szinten. Fordulok a csaphoz, azonnal kezelem, fel se veszem így.

2021. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
Káromkodom, bár ez nem égésisérülés-függő, amúgy is gyakran megteszem. Általában le sem hűtöm a sebet, magas a fájdalomküszöböm. Az jobban zavar, ha csupa olaj/zsír lesz a bőröm és a ruhám. Forró edényekkel rendszeresen megsütöm magamat, azt már fel sem veszem, olyan gyakori.
2021. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
A sütés-főzésben tettem fel a kérdést, és átrakták az emberek-emberi tulajdonságokba. Azon filózok miért pont ide... és kinek nem tetszhetett ott. Biztos fagyos-hideg emberi tulajdonságokkal bíró típus.
2021. máj. 24. 19:02
 16/23 anonim ***** válasza:
66%
4-es vagyok, egyébként én se azért szoktam káromkodni, mert annyira fájna, szintén magas a fájdalomküszüböm, inkább azért, mert már megint olyan idióta gyökér voltam és nem figyeltem oda :D De a hideg víz alá mindig beteszem, különben 3 hónapig nézegethetem a nyomát. Egyébként is szeretek káromkodni, nem kell hozzá felfokozott érzelmi állapot.
2021. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%
Azonnal jeghideg viz ala tartom, mikozben a jegakkut, vagy ha nem volna, zacskos tejet, mirelit borsot eloveszem, konyharuhaba tekerem, es azt tartom oda. Igy mar mentem el fogorvoshoz is, es nem lett egesi sebem, pedig durva ugy volt.
2021. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
7%
Semmit, férfi vagyok. Nyugtázom.
2021. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
31%

" mikozben a jegakkut, vagy ha nem volna, zacskos tejet, mirelit borsot eloveszem, konyharuhaba tekerem, es azt tartom oda"


Ezaz! Nem szabad soha semmilyen testrészre közvetlenül rápakolni a fagyos cuccokat.

2021. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
90%
Káromkodom, aztán hideg víz. Ha van valaki a közelembe, akkor próbálom visszafogni magamat, maximum csapok párat a lábammal, és hideg víz. Nem bírom a fájdalmat.
2021. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!