Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálsz, ha sütés-főzésko...

Mit csinálsz, ha sütés-főzéskor megégeted a kezed?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 17:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
78%

19-es,ez valami nepi bolcsesseg? Nem jeget tartok oda, hanem hideget ruhaba csavarva. Amig tul hideg, odatartom, elveszem. Aztan fokozatosan veszit a jeghidegsegebol.

Kollegaim nem akartak engedni hidegviz ala tartani, de nem foglalkoztam veluk. Nekik van par maradando heguk. Nekem egyszer volt sokkal kisebb holyag, Vitamerfen kremmel kentem, egy ev utan nem latszott.

Hidegviz a leghasznosabb. Nem a javasasszonyt, hanem orvost kerdezz meg.

2021. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Hála istennek a túrót és a tejfölt senki nem találta ki...


A helyes megoldás a hideg víz folyamatos csorgatása és a filózás azon, hol lett elbaszarintva a folyamat, hogy legközelebb ne ismétlődjön meg.

2021. máj. 24. 21:57
 23/23 anonim ***** válasza:
45%
Én nem szólok semmit, csak hideg víz alá tartom és kész. Extrém magas fájdalomküszöböm van, tehát nem hat meg a dolog.
2021. máj. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!