Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják Ariana Grandet...

Miért utálják Ariana Grandet ennyien?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 00:13
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Egyébként ezeket megcsinálta. A halott kislányos hír igaz, a fánkos eset is igaz. Szkeptikus vagyok a rajongós esetet illetően. De, ja kicsit meggondolatlan a lány.
2021. jún. 3. 11:13
 22/30 anonim ***** válasza:
9%
Attól hogy leközöl vkiről vmit egy cikk még nem biztos hogy igaz.
2021. jún. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor biztos a posztjairól elmentett összes screenshot, meg az utánuk következő kiírásai/a fánkos botrány utáni magyarázkodós videója is biztos hamis. 🤦🏻‍♀️

Emberek, azért ennyire elvakultak ne legyünk már.

Persze, egy felkapott celeb, akit “oly sokan szeretnek” csak és kizárólag jó ember lehet… akkor is, ha emberek millióit irtja ki, mert kedves és “cukkerka” azokkal, akik jópofiznak neki és tömjénezik.

Az emberirtás példa alatt természetesen NEM Arianára gondolok, de volt erre a történelemben… nem egy példa.

2021. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen en írtam is hogy az a cikk ahol valaki azt allitotta hogy Grande a rajongoi halalat kivanta nem bizonyit semmit mivel csak valaki ezt allitotta.

De a fankos es a Halloween jelmezes sztorira mar igenis van 100 szazalekos bizonyitek

Szoval nem egy szent lelek.

A karrier es maganelet ket kulon dolog, kar hogy sok ember azert probal kimagyarazni dolgokat mert szereti a zeneit.

2021. jún. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
19%

Nem azt írtam hogy nem igaz hanem lehet hogy nem igaz. Mivel én nem követem így nem tudom mi igaz és mi nem. Minek van alapja és mennyire. Mert ezekről a celebekrol minden szart osszeirnak és aki nem követi őket nem fogja tudni mi igaz és mi nem. Amire van bizonyíték csak azt lehet elhinni.

22-es vagyok köszi a lepontozást.

2021. jún. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
90%

Kedves utolso!

Ott vannak a bizonyitekok a korabbi beszelgetesekben, ha hozza szolsz valamihez akkor ne csak random irogass hanem olvassal bele mirol beszeltunk eddig.

2021. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Általánosságban írtam
2021. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veletek, amúgy gusztustalan amit leművel ez a nőszemély.

De #14 neked azért elmondanám, hogy a nemi erőszaknak semmi köze az öltözetedhez, ugyanúgy megtörténhet, ha hosszúgatya és egy bő pulóver van rajtad. Meg az ne legyen már ennek az ostoba nőnek a hibája, hogy ilyen emberek vannak a világon.

2021. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
De Grande peldajabol is latszik hogy az se minding jo ha valaki jomodu csaladba szuletik, ahol rendesen kap szeretetet ha nem tanitjak meg ertekelni a jo dolgokat.
2021. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem ismerem a személyiségét, csak néhány dalát videokippel, de azért utálom, mert süt róla, hogy szép, cuki vagyok és szexi, produkálja, kelleti magát, pedig mű az egész csaj!
2021. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!