Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Ariana Grande jó...

Szerintetek Ariana Grande jó példakép? (Iskolai fogalmazáshoz)

Figyelt kérdés
Szerintem igen, mert nagyon tehetséges, gyönyörű, állatvédő és pozitív szemléletű. Ti mit gondoltok?

2017. jan. 14. 20:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem, mert egy hülye qrva.
2017. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 A kérdező kommentje:
Köszönöm az "értelmes" választ... Légy szíves fejtsétek is ki a véleményeteket.
2017. jan. 14. 20:32
 3/100 anonim ***** válasza:
63%

"A vélemény egy személynek, a saját nézőpontjából kiinduló elgondolása a dolgokról. A vélemény, mivel az az individuumtól, annak perspektívájától függő, ezért szükségszerűen szubjektív.

A vélemény mindig előítélet, mert vélt jellemzők értelmezését jelenti, tehát tartalmazza a bizonytalanság tényezőjét. A vélemény megalkotója ezzel együtt a saját véleményét igazságként is felfoghatja, tagadhatja annak bizonytalan jellegét.

A személyek véleménye más személyek által vita vagy meggyőzés – szélsőséges esetben erőszak – útján módosítható. Azt, hogy az individuum mennyire könnyen adja fel illetve módosítja a véleményét, az személyek egyik fontos jellemvonásának tartják. A vélemény, illetve különböző személyek bizonyos dolgokkal kapcsolatban megalkotott hasonló vagy megegyező véleménye a társadalom egyik legfontosabb közösségformáló ereje."

2017. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 A kérdező kommentje:
Szép próbálkozás, de most nem sikerült viccesnek lenned :D Nem azt írtam, hogy a "véleményt" fejtsétek ki, hanem azt, hogy a "véleményeteket". A szó végén található birtokos személyjel egyértelművé teszi, hogy nem a főnév jelentésére, hanem az egyéni szubjektív nézeteitekre vagyok kíváncsi.
2017. jan. 14. 20:39
 5/100 anonim válasza:
20%
szerintem nem mert rém ronda, és túl fiatal ahhoz hogy példakép legyen..
2017. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
30%
Na de ki az az Ariana? ? ?
2017. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Abban nem tudok egyet érteni, hogy ronda :D A feladat pedig az, hogy egy ma "divatos" sztárról írjunk fogalmazást, vagyis olyanokról, akiket a mi generációnk szeret. Ők pedig többségében fiatalok.

2017. jan. 14. 20:45
 8/100 anonim ***** válasza:
78%
Ha neked ő a példaképed, akkor írj róla. Most azért ne válassz mást, mert itt azt írják hogy "hülye qurva".
2017. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
72%

"Szép próbálkozás, de most nem sikerült viccesnek lenned :D Nem azt írtam, hogy a "véleményt" fejtsétek ki, hanem azt, hogy a "véleményeteket". A szó végén található birtokos személyjel egyértelművé teszi, hogy nem a főnév jelentésére, hanem az egyéni szubjektív nézeteitekre vagyok kíváncsi."


Hú, de okos valaki! :D



"nagyon tehetséges" - Szerintem meg nem.

"gyönyörű" - Szerintem meg nem. Persze, ez szubjektív. De ha szerinted az is, miért lenne valaki jó példakép attól, hogy jól néz ki?

"állatvédő" - Erről nem sokat tudok, ha tényleg az, akkor ez a tulajdonsága tényleg tisztelendő. De tudok olyan állatvédőket, akik sokkal jobb példaképek Ariana Grandenál.

2017. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogok másról írni, csak kíváncsi vagyok más véleményekre, hátha kapok olyan választ is, ami segít a fogalmazásban (bár ez az oldal nem a segítőkész emberekről híres :D). Köszönöm a választ!
2017. jan. 14. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!