Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt milyen emberek lehetnek...

Itt milyen emberek lehetnek legtöbbet?

Figyelt kérdés

Én most munka nélkül vagyok egy jó ideje így sok időm van bújni az internetet sőt akár éjjel, hajnalban is. (lány vagyok)

De kíváncsi vagyok, hogy milyen emberek jönnek ide amúgy is mert néha éjszakánként olyan éjfél után már nem igazán szoktak kérdést feltenni inkáb csak néha olyan 3-4ig kihalt az oldal ahogy megfigyeltem. De este 9 körül még tombol itt az élet sőt még este 11 körül szoktak inkább születni az egyértelmű kamu kérdések, értelmetlenek.

Viszont kíváncsi vagyok kik járnak fel ilyenkor mindennap szinte akár hajnalban vagy este fele, és gondolnak egyet azt kérdeznek suli vagy munkába indulás helyett, alvás helyett talán.

Persze vannak éjszakai baglyok mint én de érdekelne kik vannak itt és írják jobbnál jobb provokatív, kamu, értelmetlen kérdéseket még a sima normálisaknál is megkérdőjelezem ki kérdezheti akár hajnali 3 vagy 4 körül :D.

Ti nem gondolkodtatok már el ezen?

Én most mondom állás nélküli nő vagyok itt fenn, de alapból ha lenne és időbeosztásom engedné csak max este 9-10ig tundék neten kóborolni vagy reggel gyorsan ha kérdeztem épp valamit. Mert munka közben szünetben sosem jutott még eszembe ide feljönni :D általában csak facebook, messenger meg pinterestet szoktam nézni.-



#ember #tulajdonság #kor #kik járnak ide dikk
2021. máj. 25. 05:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én élettelen és antiszociális vagyok. Munkám van, de azon kívül semmit nem csinálok. Itt enyhítem kicsit a magányt.
2021. máj. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

+1 élettelen, antiszoc, magányos ember (F)

Csak nekem sincs most munkám.

Én kifejezetten utálom a Facebookot és a közösségi oldalakat, inkább csak itt olvasgatok.

2021. máj. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is antiszoc vagyok kihagytam plusz szoc.fób.is

örülök hogy vannak sorstársaim :D

facebookot én se szeretem csak a messenger miatt van meg meg 1-2 oldal miatt amit követek de sosem nézem.

2021. máj. 25. 06:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén élettelen munkanélküli, aki mindig otthon van.
2021. máj. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én munkanélküliként találtam erre az oldalra, viszont már van munkám, jól keresek, de néha késztetést érzek, hogy feljöjjek ide válaszolgatni, mint most.
2021. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én első éves egyetemista vagyok, munkanélküli, életem se nagyon van sulin kívül. Magányos is vagyok, de nem szeretek, nem tudok, illetve nem is szeretnék neten ismerkedni, de közben mégis hiányzik a másokkal való interakció. Erre pedig tökéletes ez az oldal.
2021. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van munkám, éjszaka nem járok fel, viszont itt b...om el kb az összes időmet délutánonként és nem haladok a dolgaimmal.

30N

2021. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még középsúlyos vagyok, van néhány barátom és ha nem velük vagyok vagy nem a hobbimmal foglalkozok akkor itt olvasgatok, válaszolgarok
2021. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Magányos egyetemista srác vagyok, tipikus forever alone.
2021. máj. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőéves egyetemista lány vagyok, nyári munkában dolgozom hétköznaponként. Ide éjszaka jövök fel, ha már nagyon unatkozom :D
2021. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!