Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetek ekkora szerencsét...

Hogy lehetek ekkora szerencsétlen beszari??

Figyelt kérdés
Holnap leszek 29 éves épp nem rég elmentem a amámhoz mondom magamba ,hogy elmegyek és ugye panel lakásban lakik és nem mertem bemenni mert az ajtó felet egy hatalmas pók volt most komolyan hogy lehetek ekkora életképtelen??? a többiről nem is beszélve hogy még a csókig sem jutottam el életem során ! Voltak olyan pillanatok hogy a legnagyobb elllnségemnek se kívánnám amin keresztül mentem és sokszor olyan tünetek gyötörnek olyan fájdalmak hogy elviselhetetlen hozzá párosul erős bűntudat szégyen érzése stb !!!
2021. máj. 25. 16:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem ezen gondolodj. Ez semmit nem fog adni neked csak még hasonló gondolatokat és önbántást.


Hanem valami olyanon, hogyha ez az alap helyzet innen mit lehet lépni.

2021. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
miért szerinted mit lehet hát teljesen életképtelen vagyok !!
2021. máj. 25. 16:12
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk nem a gyakorin rinyálni mint egy kislány.
2021. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem ismerem a helyzetedet. De rohadt sok idő áll előtted. Ha elindulsz valamerre van jó esélyed, hogy valahova oda is érj.


Úgy általában, napról napra kigyakorolt új szokások kialakítása szokott elmozdulásokat hozni.


Meg a mentális életeden is lehetne alakítanod. Pl, hogy ne adj súlyt kret3n gondolatoknak :D

2021. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát de pontosan ezaz kezeltek pszihiátriai gyóygszerekkel amitől olyan rosszul éreztem magam hogy leírhatalan k=ozben anyáméknak eljátszottam hogy minden rendben van és még rosszab let most meg ez !! Hogy megyek el holnap a mamám után hisz nem merek bemenni a lakásba mert ott van egy hatalmas nagy pók !! mit csináljak !! arról nem is beszélve hogy elvagyok hízva és azóta híztam el mióta kezeltek pedig most nincs gyóygszer még sem fogytam le pedig keveset eszem már elkezdtem edzeni ma is eddztem otthon és még ez is hogy lehet így nőm??? lehet ha egy pók végett nem merek bemenni a lakásba !!!
2021. máj. 25. 16:22
 6/20 A kérdező kommentje:
úgy is fogok venni növekedési hormont!!!!! kerül amibe kerül!!!
2021. máj. 25. 16:24
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Írtam, hogy mi a megoldás szokások. A pókkal is gyakorolj. Vállalj veszélyeket. Tedd kockára az életed. Legyél kész a csatára és ha úgy akarja az élet a korai halálra. Hajlá!
2021. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nem haláltól féllek a fájdalom undor riaszt érted!!!!! nem megy !!
2021. máj. 25. 16:28
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Jajj neee! Kérlek csak ezt ne! Ne siránkozz már! Ha így állsz hozzá akkor így, anélkül,hogy ismernélek, simán mondom,hogy tényleg egy nagy adag szerencsétlenség vagy. De alapjában véve senki nem az. Annyira utálom amikor XY csak mondogatja, hogy ő milyen buta meg milyen rossz tanuló, szegény ő, de az életben nem tenne semmit, hogy kicsit máshogy alakuljanak a dolgai. Például nem tanul. Te esetedben pedig nem igyekszel pozitívabban látni a dolgokat, hinni magadban és ha döntés elé érkezel jó lehetőségeket választani. Pedig megtudnád tenni. Én is van, hogy mérges vagyok magamra, nem vagyok elégedett az eredményeimmel, de olyankor erőt veszek magamon. Nem csak siránkozozk, hogy jajj de hülye vagyok. Az a legkönnyebb. De ha van benned egy minimális akaraterő akkor nem azt az utat választod. Tegyél azért amit el akarsz érni, higgy abban, hogy megtudod csinálni. Csak rajtad múlik. Ne mondogass olyanokat, hogy szerencsétlen vagy, mert akkor nem fog sikerülni. Tegyél azért, hogy elégedett lehess magaddal!
2021. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem olyan könnyű meghalni lehetek koplet nyomorék is!!! ha válalok veszélyeket például nagy sully eddzem és halálk=ozeli élményekkel pedig nem is akarok fejezetet nyitni mert írhatnák.......
2021. máj. 25. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!