Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 29 évesen szűznek lenni ciki??

29 évesen szűznek lenni ciki??

Figyelt kérdés
Ma múltam el 29 éves és sosem csókolóztam még se szexuális kapcsolat eltévedtem valahol nagyon csunyán !!!! Mit kellen tennem??
2021. máj. 26. 22:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%
eh
2021. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Előszöris kezdetnek nyugodjál meg , attól jobb lesz a kisugárzásod.
2021. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
hát ez eh is ha tundá az életemet piha amik t=orténtek vel helôyre kellen raknom !
2021. máj. 26. 23:00
 4/36 A kérdező kommentje:
de sok rossz ért engem a poklok poklán végigmentem benne van az elmémbe emlékeimbe a sok rosz és sugárzik persze a tudat ugye nagy dolog !!
2021. máj. 26. 23:01
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi?
2021. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Szép estét.


De egy fokkal komolyabbra véve, te hirtelen beleteleportáltál egy 29 éves testbe? Eddig nem zavart, hogy az ellenkező nem számára halott vagy? Mi volt eddig az életcélod? Nem értem hogy ébredhet rá valaki hirtelen arra hogy 15 évvel lemaradt.

És nem a szüzesség a gond, hanem hogy még mindig azon az úton vagy ami a szüzességedhez vezetett. Ideje radikálisan irányt és perspektívát váltani. Fejlődni. Odafigyelni magadra. Nyitni.

2021. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
92%
Van egy legenda miszerint ha valaki 30 éves koráig szűz marad akkor felébreszti a mágikus erejét és varázsló lesz szóval én azt mondom hogy várj egy évet még lehet megéri
2021. máj. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Hát ez ´hosszú!!! Nagyon régen még 2010 ben lefogytam elkzdtem edzeni szépen haladt az életem ! azután 2010 nyarán lesérültem a fitneszben nagyon nagy fájdalmaim voltak akkori fiatal fejjel még nem tudtam mi az a kálvária. utánna 2011 ben én tüdőgyuladást kaptam bekerültem kórházba k=ozben már évek óta néztem egy lányt akkor voltam 19 éves nagyon szerelmes voltam belé ! utánna sok ózonon részt vettem csak szedtem a fájdalomcsillapítokat dicoba jártam de nagy volt kísértés alány után aztán nyáron megoperáltak engem azután már az életem teljesen csődbe ment se libidóm nem volt hónapok óta mint ha meghalt volna bennem minden hirtelen elmult a szerelem érzés 2011 decemberiben a pokolba jutottam ugy hogy megidéztem egy szellemet! majd 2012 januárjában még eggyet nagyon rosz dolgokon keresztül mentem othon nagy veszekedséek üldözési máni kiprobáltam a drogot felhíztam 185 kg ra nem volt se libidóm semmi viszont othon edztem minden nap azután 2013 ban megláttam a lányt hirtelen az érzéseim fellángoltak elhatároztam hogy lefogyok majd 2014 re nyárra már le voltam jocskán fogyva közben összetörtem magam elestem bringával térdoperáció lett a vége utánna még halálra diétáztam magam lementem 78 kg ra !!! aztán ujra elkedztem a sulyzos edzést a lányba belészerelmeskedve azután hirtelen eszembe jutot minden majd 2015 december mint ha 2011 december lett volna elküldtem a szellemet egszer csak felébredtem a lakásba elmultak a tünetek visszajöt a nemivágyom stb akkor elhatároztam hogy írok egy könyvet! amikor írtam egyik haverom írt rám és sorba sorba j=ottek a megmagyarázhataltna dolgok ahogy leírtam minden nagyon sok mindent nyárra helyre jött az életem § azután ismét megidéztem egy szellemet bekerültem pszihiátriára amikor hazaengedtek a poklok poklán mentem végig leírhatalan !) utánna decemberre ismét helyre j=ot minden azonban januárban a halálk=ozli élmény a fehér zaj jelenség a hallottakkal való idézés nagyon rosz utra sodort nagyon eosz utra leírhataln amiken keresztül mentem az a pokol amikor a nyomorba voltam leírhatalan !!
2021. máj. 26. 23:20
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem az a problémád hogy szűz vagy. Keress egy pszichológust, és tedd rendbe önmagad. Utána majd jön a szerelem. De ez hosszú és kemény munka lesz.
2021. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
és mit tud csinálni egy pszihologus????
2021. máj. 26. 23:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!