Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 29 évesen szűznek lenni ciki??

29 évesen szűznek lenni ciki??

Figyelt kérdés
Ma múltam el 29 éves és sosem csókolóztam még se szexuális kapcsolat eltévedtem valahol nagyon csunyán !!!! Mit kellen tennem??
2021. máj. 26. 22:55
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
89%

A nemi életedhez senkinek semmi köze nincsen.

Mint ahogyan ahhoz sem, hogy szűz vagy, vagy nem vagy. Ha az vagy, akkor miért, ha pedig nem akkor kivel vesztetted el, továbbá milyen gyakran élsz nemi életet. Maximum annak van minimális köze hozzá, aki akar tőled valamit. Akár komolyabbat, akár futó dolgot.


Ha rágörcsölsz erre, akkor majdnem biztos lehetsz benne, hogy majd szépen besülsz, mert az lesz a cél, hogy ne legyél szűz. Görcsölni fogsz, hogy mások mit mondanak, és a lényeg az lesz, hogy lehető leggyorsabban veszísd el a szüzzeséget. Ami ahhoz vezet, hogy aki potenciális partnerjelölt lehetne majd elmarod magad mellől, vagy esetleg pont egy olyannak mondasz igent, akivel borzasztó lesz az egész.

2021. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem példamutató, amit teszel. Aki ennyire retard, az tényleg ne közeledjen nőhöz, és főleg ne szaporodjon. Bárcsak minden retard így tenne, mint te. Te vagy a retardok királya!
2021. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
39%

Én 32 évesen vesztettem el, prostituálttal, azóta is csak azokkal feküdtem le. Most 39 vagyok.

Ahogy én tapasztaltam, a minimálvégzettséget igénylő munkahelyeken -ahol sok a buta, tanulatlan ember- avval szokás mérni egy kolléga emberszámbavételét, hogy él-e rendszeresen nemi életet. Valamint, ha valaki nem számol be róla, azt kapásból melegnek titulálják.

2021. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
hát elég későn mi vezetet idáig?
2021. máj. 26. 23:55
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elképzellek a helyesírásod és a fogalmazásod alapján, hát nem csoda, hogy szűz vagy... Szerintem troll.
2021. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
nem voccelek tényleg az vagyok csókig sem jutottam el csok sem volt
2021. máj. 26. 23:57
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus sokat segítene, kibeszélheted neki a problémádat és azok alapján kezd majd el veled foglalkozni. Egy próbát megérne, szerintem.
2021. máj. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
hát a pszihiáter csak tönkretett!!!
2021. máj. 27. 00:16
 29/36 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem troll.

Amúgy igen, gáz. Lehet szépíteni a dolgokat, de ha valaki egészséges, és kb 20-22 éves koráig nem jutott el még a csókig sem és fiú, akkor ott komoly gondok vannak.

És igen, a szexuális erőszak bűncselekmény, elég sokat lehet érte kapni fegyhàz vagy börtön fokozatban. Ott meg a szexuális bűnözőket kivégzi a többi rab, úgyhogy a következő áldozat te lennél.

2021. máj. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
64%
Szia, Prinzebar.
2021. máj. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!