Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi játszódik le egy ember...

Mi játszódik le egy ember fejében ilyenkor?

Figyelt kérdés

Írsz valakinek egy üzenetet és ő nem válaszol rá:

-idegesítőnek tartja az üzenetet

-lusta rá válaszolni

-értelmetlen szerinte a kérdés?

Mikre gondol ilyenkor az ember? Ti mire gondoltok, amikor nem válaszoltok?



2021. máj. 27. 11:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ismeros. Az uzenetet megkapta, de mast csinal, se ideje, se turelme a te kerdeseddel pocsolni. A valasz gondolkodast, fogalmazast igenyel.

Mostanaban mar nem uzenet, inkabb chateles megy. Nincs ideje, kedve, turelme belefolyni a valaszra adott valaszra, es arra valaszolni, es azt is.

.

2021. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

18


Dehat akkor egesz nap csak beszelgetne a masik az emberrel chaten. Es ha megkerdezi a fonok, hogy miert nincs kesz a munka, akkor mit mondasz? Mert ilyen alapon a fonok is mondhatja, hogy "azert nem csinaltad meg mert nem erdekel, ki vagy rugva". Az ember nem tud tobbfele szakadni tehat mindig felallit magaban egy prioritasi sorrendet.

Mondom ezt ugy, hogy en nagyon gyorsan valaszolok masoknak. Es ha valami miatt sokaig (par ora) nem irnek vissza,akkor odairom hogy "sorry ezt meg azt csinaltam" es utana mar raerek beszelgetni.

Egyebkent meg szerintem aki kelloen intelligens, megerti azt, hogy ha valaki egy kicsit is kesobb valaszol az uzenetre (felteve ha elott nem nyitotta meg).

Most nem az eredeti kerdesre valaszoltam tudom csak reflektaltam egy korabbi valaszra.

2021. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

22


Ember, nem kell tulnyujtani.


Annyit lehetne irni mondjuk hogy "Bocs munka van amint tudok irok" vagy ilyesmi.


Ezt munka kozben a wc-n meg lehet irni.


De hat valamiert ez nem divat, inkabb nem irunk a masiknak es szarunk bele.

2021. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem írok vissza Messengeren, ha:

-mások társaságában vagyok (barátok, család/rokonok)

-nem vagyok net/telefon/gép közelben

-nem jelezte a telefon/app

-tanulok (ilyenkor szimplán kikapcsolom a WiFi-t a telefonon, hogy tudjak koncentrálni)

-aludni készülök (kikapcsolom a netet a telefonomon, meg ilyenkor amúgy sem tudok minőségi beszélgetést folytatni)

-egyetem/munka miatt vagyok online (valakinek írnom kellett, és csak ott van kontaktunk, ilyenkor nem kezdek el mindenkinek visszaírogatni)

Olyanra is volt példa, hogy el kellett itthonról mennem, vagy buszról leszállás előtt jön meg az üzenet, azokra pedig olyankor tudok válaszolni, amikor arra alkalmas helyen vagyok.

2021. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

#22

Hát látod. Ha érdekelnek az ismerőseid, akkor felmondasz, leadod valahol a gyereked, állatod, kerted, felbérelsz egy takarítónőt és visszatartod a biológiai szükségleteid, hiszen ezek mind csak elterelnék a figyelmed, és ezen úri huncutságok miatt majd nem érdekel ha a gyerekeid apja haldoklik rákban.

Ma is tanultunk valamit!

:DDDDD

2021. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

25 nem kell megfutamodni aztan massal osszepajtizni az ellen akinek igazabol igaza van.


Ha leesett volna en csak annyirol beszelek hogy csak egy kicsit kene ugy tenni mintha erdekelned a masikat.


Bar mar ketlem hogy te a sajat igazadert vagy itt, sokkal inkabb balhet csinalni meg kirekeszteni a masikat.


Megnyugtatlak egyik sem sikerult.

2021. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
78%

Meg igy a vegere annyit tennek hozza, hogy ha valakit igazi baratunk akkor a) ugyis visszair amikor tud

b ) a masik pedig megerti ha nem tud azonnal reagalni.

Szerintem ez ezen dol el, ha valaki nem valaszol normalis idoben, akkor az a szemely annyit is er az eletunkben. (Kivetelek elofordulhatnak mint mindig!)

2021. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
77%

#26

Én tegyek úgy, mintha érdekelném a másikat? What?

Hogy lenne már igazad? A legtöbb embernek nem szabadidőből áll az élete - sajnos. Nyilván jobb lenne ha bármikor bárkinek tudnék írogatni ahogy épp kedvem szottyan. De ameddig az embereknek kell dolgozniuk, házimunkát végezniük, aludniuk, és bizony szükséges néha beszélgetni valakivel, vagy csak elmélyülni a gondolatokban, koncentrálni valamire.... addig teljesen nonszensz és irreális elvárni, hogy HÁ Ha ÉrDekLeM akKó MajD nApi 25 óRát FaCeBúKoZiK a KeDvEmÉrt. :D

2021. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg kifelejtettem egy tök triviális helyzetet: vezetés.

Én pl nem szoktam, ezért nem is jutott eszembe, de azzal mi van? Konkrétan törvény is tiltja közben a chatelést, és a józan ész alapján is rossz ötlet.

Ha 3 órás autóút alatt egyszer se írok valakinek, akkor se érdekel? Kötelességem lenne balesetveszélyes szituációt teremteni és szabályt szegni, ha érdekel az ismerősöm cicás fotója?

2021. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!