Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehetne mondani egy ilyen...

Mit lehetne mondani egy ilyen beképzelt diplomásnak?

Figyelt kérdés

Aki igazából semmit nem ért el a papírfecnijével, és azért akar magas státuszú párt magának hogy az ő státusza, sikerei által majd ő is egy kicsit fentebb hordhassa az orrát. A tudat hogy vele van, az őt emelné, az ő presztizse. Meg az anyagi szabadság.

Tehát idegen tollakkal akar ékeskedni. De ezek nem az ő érdemei lennének. Neki fontos hogy elmondhassa, h a pasija vezérigazgató. De ő a maga erejéből és a papírfecnijével semmit nem ért el.

Mit lehetne mondani egy ilyennek?



2021. máj. 27. 16:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket o mondta igy neked, vagy csak gondolod?

Ha o mondta, akkor semmit nem tehetsz.

Ha te kepzelsz bele tobbet, mint ami, akkor megkerdezheted az igazsagot, ennyi.

Azert a diploma egy piciket tobb, mint egy papir szerintem. Az mar mas kerdes es nyilvan az adott szemelyen is mulik, hogy tud-e vele kezdeni valamit vagy sem.

De legyen barmilyen egyetemrol is szo, nem olyan konnyu elvegezni, mint ahogy hangzik.

2021. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Vàrjàl kicsit! Én csak 2 diplomás vagyok. Nem papírfecnim van, hanem megdolgoztam érte. Nem a szülők fizették, hanem órát utca mentem éjjel-nappaliba dolgozni. Ez a téma lezàrva.

Nézd, ez az én vilàglàtàsom: mindenki szükséges. Az utcaseprő-nem volna tiszta utca

A pék-becsülendő, hajnalban kel, hogy legyen kenyerünk

Az àrus-aki feltölti a polcokat

A mezőgazdàsz, aki megtermelt

Mindenki értékes.

2021. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Egy aluliskolázott luvnya belepusztul, hogy a képzett barátnőjének megalapozott igényei vannak a párválasztás teületén, erről szól a kérdés? Szeretnéd degradálni a barátnődet, legjobb lenne nyílt színen, mások előtt, de kevés vagy ahhoz (is), hogy egyedül megérveld, az internet népétől kérsz frappáns mondatokat?
2021. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem akar veled lenni a r.banc, hanem egy diplomás makkjára gerjed? Ez van, így jártál.
2021. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Sunshinedoll ***** válasza:
97%

Miért akarod pazarolni az energiád olyan emberekre, akiket láthatóan nem kedvelsz?

Miért kell neki bárkit is mondani?

2021. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, most esik le, hogy pasas a kérdező. Szétröhögöm az agyam, komolyan, kb. mint Eric Cartman amikor fetreng a röhögéstől. Mit lehet mondani egy ilyen nőnek... ó atyám! Kullogjál el szégyenedben. Zéró vagy tesó és még neked állna feljebb, ez a világ vicce.
2021. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Nyilván pasi, nő ilyeneket nem ír le, a pasikban ekkora gyűlölet az olyan nők iránt, akik mertek nem csóró emberrel összeállni :D
2021. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
21%
Nekem volt ilyen diplomáspunci "okosszépvagyok" csajom. Szakmai legenda volt, de szinte a cipőjét sem tudta bekötni egyedül. Sminkelni tudott, ringó p..ával sétálni is, de ennél több női viselkedés nem tellett tőle. Fel sem fogta, mit kellene csinálni egy pasival azon kívül, hogy leszopni, és nem is értette, miért hagyom ott. Közben olyan hülye volt, hogy azt sem vette észre, hogy mások nyomulnak rá, meg nem értette, miért zavar, ha el akar menni bulikázni egy halom kiéhezett kannal, "hát ők csak a barátai".
2021. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hencegj neki az értékesebb diplomáddal.
2021. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
10 igen, levettem aztán. Ennek tükrében a kérdés viccesből átment full szánalmasba. Szerencsétlen nyomorult, nem tetszik neki a szép új világ.
2021. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!