Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapasztal valaki oltás ota...

Tapasztal valaki oltás ota ilyeneket?

Figyelt kérdés
Pfizert kaptam, amióta megkaptam 05.21 óta gyenge vagyok, álmos a tenyerem zsibbad mintha gombóc lenne a torkomban, fülzúgás nehéz légzés, rosszullét. Érdekes pedig egészséges vagyok, 22F.... sokszor éjszaka rosszul vagyok, zúg a fülem a vernyomasom teljesen jó, !! Mintha gombóc ülne a mellkasomon mind ez az oltas ota van
2021. máj. 27. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Hívd fel a háziorvosodat, lehet, hogy nem is az oltás miatt van.
2021. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

A gyengeseget alatamasztom. Vagyis nem gyengeség hanem hihetetlen fáradtság. Konketan 9-10 ora alvas nem volt eleg, (semmit nen csináltam egesz nap) pedig oltas utan 1 hónappal volt, most így masfel utan nagyjabol visszalltam (6 ora nekem boven eleg).

Kíváncsi leszek a 2.ra.

2021. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Másfél napi lázszerű, múló rossz közérzet a második Pfizer beadása után fél nappal. A többit valószínű beképzeled.
2021. máj. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Szombaton kaptam oltást. Hétfőig végig feküdtem, rengeteget aludtam. Fülzúgás, szaporaszívverés, hidegrázás láznélkül nekem is megvolt. Tegnap sétáltam egy nagyot, de nem megy úgy mint korábban végig erőltettem. Kurvára várom, hogy visszaálljon a régi rend, mert ráült a gondolkodásomra is, mintha mentálisan sem lennék oké.
2021. máj. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Ha ennyi idő eltelt akkor belehalni nem fogsz már valszeg, megnyugodhatsz. A jelenlegi tünetek meg hát vagy megmaradnak vagy nem, mindkettőre tudok példát. Legközelebb meggondolod kétszer hogy mit adatsz be magadnak.
2021. máj. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Én is pfizert kaptam, a gyengeség/fáradtság/álmosság nekem is megvolt egy pár napig, de nekem rettenetesen fájt a fejem három napig, meg egy kis láz. Más nem volt, de nyugi, elmúlik majd, próbálj szerintem a levegőn lenni minél többet, nekem segített :)
2021. máj. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Kellemetlen tunetek, amik amugy veszelytelenek, valoban lehetnek. Viszont ha nagyon furcsa is, esetleg tunet plusz szorongas kombo.
2021. máj. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Április 1 és május 6 volt a két oltásom. Egy hete belázasodtam és felhívtam a háziorvost. Tegnap teszteltek és most várom az eredményt. Nagyon morcos leszek ha két oltás után covid + lennék.
2021. máj. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
8-as, azt ugye tudod, hogy az oltás nem véd a vírus ellen? Nem csak nem véd, de tovább is adhatod, ugyanúgy meg is betegedhetsz, gépre is kerülhetsz és bele is halhatsz. Én nem Magyarországon élek és főleg nem nézek tévét, de így a magyar fórumokon nagyon gyakran látom, hogy emberek azt hiszik, hogy az oltás véd. De a WHO, NIH, meg az összes többi amerikai egészségügyi szervezet kimondta, hogy nem, erről szó sincs.
2021. máj. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

Én nem kaptam oltást, nem is akarok, de másoktól hallottam ilyesmi tünetekről.

Majd lesz vakcina elleni védőoltás

2021. máj. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!