Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire utal ilyen dolog?

Mire utal ilyen dolog?

Figyelt kérdés
Volt az életembe egy szaksz amikor teljesen más életformát éltem ugyanitt laktam és még is lakásom úgy nézett ki mint egy palota most pedig minden olyan harmadosztályú az anyag de nem csak a lakásom hanem az utcán is minden más olyan leélt régen éjjel sokkal szebbek voltak az árnyékok világosabb volt az idő is máshogy halad mint ha egy színpadon lettem volna ami ki volt reflektonfényekkel világítva és az idő is máshogy haladt gyorsan telt még is olyan mint ha egy másodperc mint ha az örökkévlóság lett volna az anyagok a farmerom a testem minden olyan nemesi volt és ahogy éreztem magam ez a túlvilág lehetett???? vagy sérült az agyam ??? Mikor zenét halgattam folyamatossan árnyemberek futkároztak a lakásomban és kilicsek is mozogtak és az ajtók is legalább is úgy érzékeltem és főleg akkor mikor zenét halgattam szerintem létezik túlvilág de areális érveket nézném valami nem stimmel velem !!! lesz még ilyen szép valaha ??
2021. máj. 27. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
skizofrén vagy.
2021. máj. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lesz meg szep, kivanom, hogy legyen. Gondolom, amugy diagnosztizaltak, skizofrenia ilyen, de az a lenyeg, hogy meg lassad olyan nemesnek a dolgokat. Mindenkinek vannak korszakai.
2021. máj. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
eez skizofrénia jele?
2021. máj. 28. 15:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!