Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig önazonos maradsz?

Mindig önazonos maradsz?

Figyelt kérdés
Vagy az ismerőseid, szerelmed, barátaid, környezeted hatására változtatsz a viselkedéseden, külsődön, véleményeden.
máj. 24. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Az ember folyamatosan változik, fejlődik, mert kénytelen, ha nem akar állandó kellemetlenségben élni. Mindenkinek vannak negatív tulajdonságai, amiket illik azért kijavítani. Pl. a szeretteiden múlik csak, hogy mennyire képesek ezeket tolerálni, viszont lehet, hogy a munkahely fog a változásra kényszeríteni téged.
máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Én mindig önmagamat adom.
máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Igen, de közben te magad is folyamatosan változol.
máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Mindig.
máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Én mindig önmagam vagyok és nem változok soha. 😁
máj. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
48%
Igyekszem, ritka az ha nem tudok önazonos lenni. Ilyenre példa amikor pl. fellépésen elfedem a tetkóimat vagy hogy néha szívesen beleállnék valamibe de inkább hallgatok.
máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
A 4db 75%-os (gondolom mind alatt csak egyetlen egy személy van, aki csinált 4 db fiókot) is képes lenne a változásra, ha nem lenne lusta. Akkor legalább nem lenne ilyen gerinctelenül rosszindulatú.
máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, talán nem a rosszindulat szülte a negatív %ot, hanem arra gondolnak, hogy nem hajlanak mint a nád. De nekem az első válaszoló érvelése is szimpi, hogy de, változni kell valamennyire és változunk is, hiszen az előrevivő fejlődés is változás. Jól néznénk ki ha megrekednénk a fiatalkori énünknél.
máj. 24. 11:12
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagyok önazonos, beleszerettem egy nős pasiba, miközben férjnél vagyok. Sose hittem volna, hogy ez megtörténhet velem.

Aki nagyon önazonosnak hiszi magát, még azzal is megtörténhet.

Szóval soha se mondd, hogy soha.

máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!