Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Irigykedek a nálam fiatalabbak...

Irigykedek a nálam fiatalabbakra egy társaságban más hogy van ezzel?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok férfi.


Nagyon jó fiatal korom volt,minden benne volt ami kellhet egy fiatalnak,pia,drog,csajok,barátok szóval minden. Mára már mindent abba hagytam,különösebb dolgok nem változtak rajtam de sokkal ritkábban mozdulok ki otthonról nem piálok,drogozok,csajozok (azért nem csajozok mert az utolsó szakításom eléggé megviselt).


Viszont ma elmentem egy helyre és láttam hogy fiatal csaj,pasi van.

Persze egymástól elszeparálódva :D tehát külön a férfiak külön a nők.

Aztán egyszer csak rám jött egy ilyen irigység ahogy láttam őket nevetni,jól érezték magukat külső szemmel látva,sok barátaik voltak (gondolom a suliból) egyszóval mindenre.


Eszembe jutottak a régi dolgok hogy mennyivel jobb voltam ebben-abban,és elkezdtem magamban csalódni.


Jó megoldás erre az hogy nem nagyon mozdulok ki? :D Vagy csak én gondolom túl a dolgokat?


2021. máj. 28. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi miatt nem mozdulsz ki már annyit, hol vannak az eddigi barátok? Miért nem barátkozol új emberekkel?


Az irigység annak a jele, hogy nem így akarsz élni, csak valamiért ilyen most az életed.

2021. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!